Blog

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 
 
Home > Blog
 

Blog

Dominika Zeleníková-Morávková: Vzdať sa pyžama? Ani za svet!

Herečka, speváčka a po novom aj moderátorka Dominika Zeleníková-Morávková známa z hudobného zoskupenia S hudbou vesmírnou, z filmu Pirko a seriálu Divoké kone alebo z aktuálneho programu Zem spieva nám poodkryla čo-to zo súkromia a odpovedala na naše zvedavé otázky. Rozpráva o manželskom živote, o prvorodenom bábätku, prezrádza svoj pohľad na doterajšie pracovné skúsenosti a v neposlednom rade spomína aj svoj vzťah k móde a fotenie pre naše Lull.

Lull_blog_Dominika Zeleníková-Morávková

Čítaj celý článok
 

Munich Fabric Start našimi očami

Lull_blog_Munich Fabric Start našimi očamiTento rok sme sa prvýkrát zúčastnili  veľtrhu Fabric Start v Mníchove. Aké to bolo?

Čítaj celý článok
 

Rozhovor s naším fotografom Jakubom Čajkom.

Lull_blog_Očami fotografa: Výnimočnosť je v spojení pohodlia a dizajnu

Pre dnešné Sobotné čítaníčko sme si pre Vás pripravili rozhovor s fotografom Jakubom Čajkom, s ktorým spolupracujeme už niekoľko rokov. Dozviete sa v ňom niečo o jeho tvorbe a taktiež si môžete prečítať, ako vníma spoluprácu s nami a ako sa mu z pohľadu muža páči naše oblečenie. Prajeme príjemné čítanie! :)

Čítaj celý článok
 

Napísali ste nám...

Lull_blog_napísali ste nám

 

Milé Lullinky,

 

Veľmi si vážime spätnú väzbu od vás a musíme povedať, že vo veľkej miere nám píšete pozitívne ohlasy a chvály na naše mäkučké vecičky. Za to by sme vám chceli nesmierne poďakovať. Vážime si vašu priazeň a veríme, že vás nesklameme ani v budúcnosti a ostanete nám verné.

 

Takto ku koncu roka sme sa rozhodli dať dokopy pár vašich krásnych mailov a vznikol z toho náš nový článok na blog. Ak ste nám písali, možno sa tu nájdete ;)

Čítaj celý článok
 

Tipy na štýlové vianočné darčeky od Lull

Lull_blog_Tipy na štýlové vianočné darčeky

 

 

Ak si lámete hlavu s tým, čo darovať sestre, priateľke alebo inej Lullinke na Vianoce, máme pre vás niekoľko tipov na najštýlovejšie darčeky! U nás nájdete mäkučké, teplé a obľúbené kúsky oblečenia, s ktorými rozhodne nespravíte krok vedľa!  

 

Naša jesenná a zimná kolekcia je plná štýlových a teplých kúskov na každý deň, ktoré pod stromčekom určite potešia.

Čítaj celý článok
 

Ako si správne vybrať veľkosť

lull_teplaky

 

V kamenej predajni si môžete oblečenie vyskúšať. Avšak v e-shope táto možnosť chýba, preto aby ste sa trafili do správnej veľkosti, musíte dokonale poznať svoju postavu.

 

V dnešnom článku vám poradíme, ako správne vybrať veľkosť našich Lull vecičiek. Aby ste správne zvolili veľkosť oblečenia Lull, prinášame Vám praktický návod ako zistiť svoju správnu veľkosť.

 

 

 

Čítaj celý článok
 

VIDEO: Backstage z fotenia kolekcie jeseň / zima 2016

Milé Lullinky, pozrite si VIDEO z úžasného fotenia novej kolekcie Jeseň / Zima 2016! 

 

 

Pohodlná tepláková móda na každý deň, aj do práce

lull_teplaky

 

 

Kedysi boli tepláky akýmsi symbolom „lenivého dňa“, dňa kedy sa vám nechcelo vychádzať von a strávili ste celý deň na gauči pred telkou, alebo čítaním obľúbených kníh či časopisov.

Naozaj, kedysi  sa tepláky a tepláková móda nosili len na doma, prípadne na šport či do posilňovne. To už ale dávno neplatí. S teplákmi sa stretneme bežne na ulici, v obchodoch, ale aj na párty a spoločenských akciách.

 

V tomto článku vám poradíme, ako teplákovú módu vhodne skombinovať, aby bola nositeľná aj na voľný čas, na cestovanie, aj do práce.

 

 

 

  

 

Čítaj celý článok
 

Fashion LIVE! – móda žije aj tento rok

lull_fashion live

 


 

My v Lull pochopiteľne podporujeme slovenskú módu a fandíme aj všetkým poctivým slovenským módnym návrhárom! Preto by sme Vás chceli pozvať na podujatie Fashion LIVE!, kde to bude slovenskou módou len tak sršať!


Tento rok sa už po štvrtýkrát bude konať módna show s názvom Fashion LIVE! Predstavia sa tu tí najlepší módni návrhári zo Slovenska a priestor dostane aj zahraničná móda. Všetko sa to odštartuje už v stredu 19. októbra v priestoroch Starej Tržnice v Bratislave.Zdroj: Facebook Fashion LIVE - Slovak Fashion Week Initiative

Čítaj celý článok
 

Ako sa správať ekologicky v móde

lull_kardigany

 

My v LULL sme vyznávači ekologickej módy. Ekologická móda, alebo udržateľná móda, pre ktorú sa v zahraničí používa názov Sustainable Fashion, je súčasťou celého prístupu Trvale udržateľného rozvoja (Sustainable Development). Drží sa preto aj jeho zásad a princípov: Reduce, Reuse, Recycle – teda zredukuj, znovu využi, zrecykluj!

 

Poďme si ale povedať, čo to vlastne znamená a ako sa môžete ekologicky a udržateľne (nie len) v móde začať správať aj vy!

 

 

Čítaj celý článok
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazených 31 - 40 z 47