O Lull

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 
 
Home > O Lull
 

Príbeh o mäkučkej značke

Na začiatku bol jeden župan..

Tak by sa dal v skratke prerozprávať príbeh o našom Lull, mladej a sviežej slovenskej značke.

My v Lull poznáme ten pocit, keď celý deň musíš mať na sebe oblečenie, ktoré Ťa tlačí, hryzie alebo sa v ňom jednoducho necítiš dobre. Po náročnom dni sa všetci túžime zababušiť do niečoho príjemného a oddýchnuť si od všetkých tých obtiahnutých vecí. Takto vznikol prvý župík z našej dielne. Chceli sme, aby si sa aj Ty, naša Lullinka, cítila doma príjemne. Neskôr v našej ponuke pribudli príjemné mäkučké pyžamká a kardigany na doma. 

Stále sme však mali pocit, že nám v našej ponuke niečo chýba. Pri jednej prechádzke so psíkom v novom župíku, sme na to prišli! Prečo by naše Lullinky nemohli mať na sebe niečo príjemne mäkučké celý deň? Po dlhom navrhovaní, skúšaní a šití bolo naše dielo na svete! Pridali sme tepláky, mikiny, tričká a šaty, aby mohli byť príjemné chvíle ešte príjemnejšie.

My v Lull si vážime životné prostredie. Preto sú všetky naše produkty z materiálov, ktoré sú nielen príjemné na dotyk, ale šetria aj prostredie okolo nás. Vieme, že času na príjemnejšie aktivity je stále menej, preto si naše oblečenie môžeš kúpiť priamo z pohodlia domova. Ak Ti nesadne veľkosť, nič sa nedeje. Pošli nám tovar naspäť  na naše náklady, my Ti tvoju mäkučkú vec upravíme na Tvoje miery alebo vymeníme za inú veľkosť.