Možnosti dopravy a platieb

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 
 
Home > Doprava a platby
 

Doprava a platby

Naše mäkučké vecičky zasielame na ktorékoľvek miesto na Slovensku a do všetkých krajín EÚ, či zvyšku sveta. Tovar odosielame do 6* pracovných dní po dokončení objednávky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti UPS, alebo prostredníctvom Slovenskej Pošty. O doručení tovaru cez UPS, budeš informovaná prostredníctvom SMS a e-mailu. Ak sa Ti objednávku nepodarí prebrať, máš možnosť vybrať si iné typy doručenia. Opäť od UPS dostaneš e-mail, alebo SMS s odkazom, ktorý Ťa priamo dovedie k týmto možnostiam.

Balíky odosielame do 2* pracovných dní po pripísaní sumy na náš účet pri platbe kartou, bankovým prevodom, do 2* pracovných dní po potvrdení objednávky pri platbe na dobierku, alebo po prijatí platby cez PayPal. Tovar odosielame aj prostredníctvom Slovenskej pošty, kde si však účtujeme príplatok z dôvodu vysokých cien tejto inštitúcie. Vyhradzujeme si právo odoslať veci aj neskôr, ak však doba dodania od splnenia podmienok odoslania objednávky presiahne 10 pracovných dní, budeme Ťa o tejto zmene informovať a s Tebou ju konzultovať. Táto podmienka neplatí počas predpredaja a pred Vianocami.

*V období predpredaja balíky odosielame v stanovenom dátume, po ukončení predpredajovej ponuky. Pred Vianocami sa môže doba odoslania predĺžiť na 7 pracovných dní. Bližsie informácie nájdeš na našom blogu a v potvrdzovacom e-maily objednávky. 

Tabuľka doprava a platby na SR

 

DOPRAVA V RÁMCI SR

• prostredníctvom UPS kuriéra pri platbe kartou, bankovým prevodom, kúpou na dobierku alebo platbou cez PayPal  2,00 €
• prostredníctvom Slovenskej pošty pri platbe kartou, bankovým prevodom, kúpou na dobierku alebo platbou cez PayPal  4,00 €

DOPRAVA ZDARMA

Ak si objednáš tovar nad 100€, dodáme Ti ho zdarma. Pre členky LullCllubu to platí pre objednávky nad 50€. O odoslaní tovaru budeš informovaná e-mailom.
Staň sa členkou LullCllubu!         

                                                                                            


 

DOPRAVA V RÁMCI EÚ

• II. triedou pri platbe kartou,bankovým prevodom, alebo platbou cez PayPal  7 €.
(Pri hmotnosti nad 2kg, môže byť potrebné započítať príplatok, ktorý s Tebou budeme vopred komunikovať)

 


 

DOPRAVA DO ZVYŠKU SVETA

• II. triedou pri platbe kartou, bankovým prevodom, alebo platbou cez PayPal 19 €.
(Pri hmotnosti nad 2kg, môže byť potrebné započítať príplatok, ktorý s Tebou budeme vopred komunikovať)

 


 

PLATBY

Momentálne ponúkame viacej druhov platieb a všetky sú bezplatné. Máš možnosť vybrať si z viacerých možností ako je platba kartou, paypalom, prevodom, či na dobierku.  

* Platba kartou (Visa, Mastercard, Maestro)
* Platba prevodom (TrustPay)
* Platba bankovým prevodom
* Platba na dobierku

 


 

PLATBA BANKOVÝM PREVODOM

Peňažný ústav: Tatra Banka
Číslo účtu: 2920861689
Kód banky: 1100

IBAN: SK54 1100 0000 0029 2086 1689
BIC: TATRSKBX

KS: 0008
VS: číslo faktúry

 Paypal logo

PayPal je možné prepojiť s jednou alebo viacerými platobnými kartami, ktoré majú povolené platby cez Internet. Pri potvrdení platobnej karty na PayPal-e je potrebné zadať informácie o platobnej karte ako sú: typ karty, číslo karty, dátum expirácie a podobne. PayPal si následne z karty zúčtuje poplatok, ktorý je pri prvej platbe vrátený ako bonus. Na výpise z účtu, ktorý je spojený s kartou bude v podrobnostiach platby napísaný 4-miestny kód, ktorý je potrebné zadať do PayPal-u aby prebehlo potvrdenie platobnej karty na PayPal-e. Ak na PayPal-e bude potvrdená karta, tak pri prevodoch cez PayPal sa čiastka stiahne z PayPal zostatku. V prípade, že na PayPal zostatku nebude požadovaná suma, spoločnosť ju zúčtuje z potvrdenej platobnej karty.

Prejsť na PayPal