Štýlové dámske tričká | Lull.sk

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 

Tričká

Tričko patrí medzi kúsky nášho šatníka, ktoré nosíme skoro každý deň. Je dôležité, aby sme mali niekoľko „basic“ základných kúskov, ktoré vytvoria kvalitný základ každému outfitu. Biele tričká rôznych strihov a materiálov sú povinnou výbavou každého šatníka. Milujeme dlhé rukávy, predĺžené strihy, výstrihy aj roláky, oversized či slimfit, to všetko z kvalitných materiálov s precíznym šitím.

 
 
 
 
Sphinx filter parametrov
Cenová hladina
 
 

- Tričká

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Dámske tričká ako základ šatníka

Čo prichádza ako prvé po rannom prebudení? Predsa výber outfitu na pracovný alebo školský deň. Bezradné prehrabávanie sa v skrini a vzdychanie, že si nemáš čo obliecť. Prechádza si tým dennodenne každá Lullinka. V tvojom základnom šatníku by nemali chýbať tieto veci: džínsy, legíny, kardigan a dámske tričko. Dámske tričká v jednofarebnom prevedení sú perfektným základom každého outfitu. Skombinuješ ich k sukni, nohaviciam, ale aj k dámskemu obleku. Predstavivosti sa medze nekladú. A dámske tričko je toho dokonalým príkladom. Môžeš ho zapraviť dovnútra spodného dielu, zviazať vpredu na uzol, alebo ho nechať len tak na vrchu nohavíc alebo legín.

Dámske tričko pre každú Lullinku 

Vieme, že každá z nás má iný vkus. Niekedy máš náladu na obtiahnutejšie tričko a niekedy zas túžiš po voľnosti. Strihy našich dámskych tričiek prispôsobujeme tvojej nálade. V lete využiješ tielka, ktoré sú priedušné a odhaľujú kúsok kože. Dámske tričko v jednoduchom prevedení v tmavých farbách a s krátkym rukávom nebudeš chcieť vymeniť za nič na svete. V chladnejšom počasí ťa zas potešia tričká s dlhým rukávom, ktoré ťa ochránia pred dotieravým mrazom. Všetky strihy prispôsobujeme tak, aby dokonale sedeli každému typu postavy. 

Veselé dámske tričká 

Klasické tmavé farby, biele a šedé prevedenie. Naše dámske tričká splnia každú tvoju požiadavku. Ale, niekedy si chceš trošku vystreliť z kopýtka, vykročiť zo svojej komfortnej zóny. Vtedy prichádza na rad dámske tričko v bláznivejšom prevedení. Kontrastné potlače a vzorované látky. Ukáž ostatným svoju aktuálnu náladu. Potlače na dámskych tričkách sú odolné a nemusíš sa báť, že sa po prvom opratí vytratia. Stále skúšame niečo nové, a tak sa vždy môžeš tešiť na naše kolekcie. Nájdeš v nich niečo zábavné, ale aj osvedčené klasiky, ktoré tak zbožňuješ.