Mikiny - Pohodlné oblečenie | Lull.sk

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 

Mikiny

Podšité mikinky sú túto sezónu ešte mäkunkejšie a teplejšie, tentokrát s vychytanými nedostatkami na ktorých sme sa poučili pri výrobe minulých kolekcií. Strapaté mikiny sú opäť must-have sezóny. Kvalitné materiály, správna dĺžka a nezameniteľný look. Ak už dlhšie rozmýšlaš nad mikinkou od nás alebo potrebuješ tú svoju vymeniť, teraz je ten správny čas.  

 
 
 
Home > Mikiny
 

- Mikiny

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
35,90 € 39,90 €
35,90 € 39,90 €
35,90 € 39,90 €
35,90 € 39,90 €

 
 

 
 

Dámske mikiny do každého šatníka

Každá Lullinka by mala mať vo svojom šatníku vec, v ktorej sa cíti pohodlne v každej chvíli. Vie, že ak si ju zoberie, bude sa cítiť príjemne celý deň. Zároveň, táto vecička tvorí akúsi prvú pomoc. Prvú pomoc vtedy, keď nevie, čo si na seba obliecť. Bezbranne stojí pred svojím šatníkom a netuší, čo si obliecť do nie celkom teplého rána. A vtedy ju zbadá. Leží pred ňou nenápadne po celý ten čas. Áno, je to dámska mikina. Dlhé rukávy, mäkučká látka a hlavne, zaujímavé prevedenie. Na každej mikine sa snažíme nájsť niečo, čo z nej spraví jedinečný, ale pohodlný kúsok. Taký, ktorý nebudeš chcieť dať dole za žiadnych okolností.

Dámska mikina

Dámska mikina nie je žiadna nuda! 

Bohužiaľ, ešte stále sa stretávame s názormi, ktoré hovoria o tom, že dámske mikiny patria iba k domácej pohode. Po ťažkom dni sa zababušíš do svojho obľúbeného kúsku, zapneš telku a už si užívaš domácu pohodu. Avšak, naše mikiny zbúrajú aj tieto predsudky! Na niektorých našich kúskoch nájdeš módne lakťovky. Sú kontrastnej farby a mikine dodajú ten správny šmrnc! Lullinky nosia našu značku s hrdosťou. A my sme im za to vďační. Preto niektoré mikiny zdobí naše logo. Takto môžeš ukázať svetu, do ktorého klubu patríš.

 

Modré, ružové, ale aj melírové

Čiernu mikinu nájdeme asi aj v tvojom šatníku. Ale čo tak melírová, ružová alebo nebesky modrá? U nás nájdeš mikinu, ktorá sa trafí do tvojho farebného vkusu. Je jedno, či máš rada klasiku, alebo výraznejšie kúsky. Naše dámske mikiny sa trafia do tvojho štýlu. Myslíme na to, že počasie sa môže každú chvíľu zmeniť. Preto šijeme mikiny z látok s rôznou hrúbkou. Ak neholduješ klasickým mikinám, ktoré sa obliekajú cez hlavu, určite ťa potešia kúsky s predným zipsom. Tieto mikinky sú teplučké, pohodlné a kontrastné zipsy im dodajú tú správnu veselú náladu.