Blog

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 
 
Home > Blog
 

Vianočné doručovanie balíkov

Celý článok...
 

Na týchto marketoch nás nájdeš!Ako už určite viete, radi za vami chodíme na rôzne eventy, či markety.  Rozhodli sme sa spísať vám zoznam, kde nás môžete do konca roka
nájsť. Tak dúfame, že sa možno niekde vidíme :) 

Celý článok...
 

Rozhovor s našou modelkou Barborou Bakošovou!Rozhodli sme sa bližšie vám predstaviť naše Lull Modelky, s ktorými už dlhšie spolupracujeme a stali už tak prirodzene tvárami našej značky. Prečítaj si
krátky rozhovor s našou "first-lady-lull"  Barborou Bakošovou! 
 

Celý článok...
 

Ako bolo na Premiére Vision v Paríží našimi očami?

V septembri 19-21 sa už tradične konalo ďaľšie Premiére Vision, ktoré si nikdy nenecháme ujsť! Pozri sa, ako to vyzeralo tentokrát v našej fotostory...

Celý článok...
 

Rozhovor s našou dizajnérkou!V novembrovom mesačníku časopisu Emma si môžete prečítať príbeh našej dizajnérky Zuzky a jej značky Lull. Celý rozhovor si môžete prečítať aj  tu. 

Celý článok...
 

Predpredaj končí 10.09.2018


 

Celý článok...
 

Kolekcia jeseň/zima 18

Celý článok...
 

Keep Lounging

Celý článok...
 

FOTILI SME JESENNÉ NOVINKYUž sme Ti v predchádzajúcom blogu spomínali, že táto sezóna nás zhltla ako vlna, za čo sme samozrejme vďační, ale potrebovali sme ponuku doplniť o nové kúsky. Tentoraz Ťa vezmeme do zákulisia fotenia ďalších noviniek, ktoré pribudnú do kolekcie už budúci týždeň.

Celý článok...
 

KOMBINUJEME NAŠE PODŠITÉ VZOROVANÉ LEGÍNY

podšité aztécke legíny blog

Vždy myslíme trošku za hranice a chceme Ti priniesť niečo, čo bežne v obchodoch nenájdeš. Niečo, čo nielen potrebuješ, ale aj chceš. Jedným z takýchto kúskov sú nepochybne naše podšité legíny. Minulý rok žali úspech, takže sme ich nemohli vynechať ani túto sezónu. Veď mäkké, teplučké legíny sú v zime doslova záchranou!

Celý článok...
 

AKO OPTICKY PREDĹŽIŤ POSTAVU

Povedzme si rovno, že postavu modelky majú väčšinou iba modelky. Nie je na tom nič zlé a nás tá rôznorodosť baví, ale je to od nepamäti tak, že prianím väčšiny žien je (aspoň) opticky svoju postavu predĺžiť. Veď inak by nezačali nosiť opätky, však? :) Nemusíš byť žiadnym kúzelníkom, aby si vytvorila optickú ilúziu vyššej postavy. Stačí pár osvedčených trikov a je to v suchu. A my v LULL máme pre Teba kúsky, s ktorými to dokážeš.

Celý článok...
 

VYSKÚŠAJ DLHÉ ŠIROKÉ NOHAVICE

Celý článok...
 

Premiére Vision Paris

THE GLOBAL EVENT FOR FASHION PROFESSIONALS

Celý článok...
 

AKO NOSIŤ TEPLÁKY

Začneme takým klišé, ktoré určite dobre poznáš – nie je dôležité, čo nosíš, ale ako to nosíš. S tou prvou časťou sa nestotožňujeme, predsa len, v dnešnej dobe je na mieste dbať na to, odkiaľ oblečenie pochádza a z čoho je vyrobené, ale pod druhú vetu sa podpíšeme vlastnou krvou!

Tepláky Explore Origins
 

 

Celý článok...
 

Naše veci v pohybe - prvé krátke video zo série

Prinášame Ti prvé krátke video z fotenia našej kolekcie Jeseň/Zima 2017...

 

 

Celý článok...
 

Lull o marketoch a trhoch

 

Markety a trhy už dávno nie sú iba o dizajnových vychytávkach.Sú miestom, kde miznú hranice online sveta, otvárajú sa nové možnosti a symbióza medzi zákazníkom a obchodníkom je priam hmatateľná

Celý článok...
 

Rozhovor s Luciou Gulišovou

Rozhovor s energickou mladou odborníčkou na zdravé pečenie Luciou Gulišovou, nielen o pečení.

blog-rozhovor-s-luciou-gulisovou

Celý článok...
 

Ako sme fotili kolekciu Jar/Leto 2017

Lull_Blog_Ako sme fotili kolekciu Jar/Leto 2017

Celý článok...
 

Rozhovor s Katkou Sagan

Prečítajte si rozhovor s našou kamarátkou a zároveň úplne prvou modelkou pre Lull, Katkou Sagan. Aká je manželka majstra sveta Petra Sagana v súkromí a ako sa zmenil jej život v posledných rokoch? To všetko a ešte viac sa dozviete v našom článku.

Lull_Blog_Rozhovor s Katkou Sagan

 

" Môj manžel je v prvom rade vskutku svojský a má špecifický zmysel pre humor, takže vtipné, či kuriózne situácie sa mi rozhodne nevyhýbajú. "

Celý článok...
 

Fashion Revolution Week už aj na Slovensku

Milé naše dámy a slečny, mali ste už možnosť počuť o Fashion Revolution týždni? Toto mimoriadne špeciálne hnutie vzniklo v Londýne po tom, čo v továrni na výrobu oblečenia v Bangladéši zahynulo množstvo ľudí v dôsledku zrútenia budovy. Fashion Revolution je teda krásne gesto zo strany našich britských kamošov. Vyzýva nás všetkých, aj vás milé Lullinky, aby sme sa zaujímali o našu módu. Práve preto sa už niekoľko rokov každoročne 24. Apríla koná Fashion Revolution Week. Poukazuje na to, že transparentnosť je v módnom priemysle dôležitá a každý človiečik sa môže obliekať doslova „eticky“. Tak teda drahé Lullinky, idete do toho s nami?

Lull_Blog_Fashion Revolution Week už aj na Slovensku

Celý článok...
 

Ako sa pripraviť na prechodné obdobie medzi zimou a jarou?

Milé Lullinky aj vy sa tešíte, že už konečne prichádza jar a slniečko nám začína ukazovať svoju tvár? Určite sa každá jedna z nás teší, že na nasledujúcich pár mesiacov odložíme zimné kabáty a bundy a na rad prídu ľahšie prechodné bundičky a kardigany. Práve im by sme chceli venovať týchto pár riadkov a dať vám nejaké rady a tipy ako sa správne nastaviť na prichádzajúce prechodné obdobie.

Lull_blog_ako sa pripraviť na prechodné obdobie medzi zimou a jarou?

Celý článok...
 

Ženy treba ľúbiť každý deň, nielen keď majú sviatok

Lull_blog_ženy treba ľúbiť každý deň, nielen keď majú sviatok

 

Milé Lullinky aj vy patríte medzi tie, ktoré sa už teraz tešia na blížiaci sa dátum 8. marca? Áno, čaká nás Medzinárodný deň žien. Deň všetkých krásnych dám, dievčat a samozrejme vás, našich fanúšičiek, Lulliniek. Možno ste ani nevedeli, odkiaľ pochádza tento sviatok, vedzte však, že za jeho vznikom stoja, ako inak, silné ženy.

Celý článok...
 

Dominika Zeleníková-Morávková: Vzdať sa pyžama? Ani za svet!

Herečka, speváčka a po novom aj moderátorka Dominika Zeleníková-Morávková známa z hudobného zoskupenia S hudbou vesmírnou, z filmu Pirko a seriálu Divoké kone alebo z aktuálneho programu Zem spieva nám poodkryla čo-to zo súkromia a odpovedala na naše zvedavé otázky. Rozpráva o manželskom živote, o prvorodenom bábätku, prezrádza svoj pohľad na doterajšie pracovné skúsenosti a v neposlednom rade spomína aj svoj vzťah k móde a fotenie pre naše Lull.

Lull_blog_Dominika Zeleníková-Morávková

Celý článok...
 

Neriaď sa módnymi trendami – buď sama sebou!

Lull_blog_neriaď sa módnymi trendami – buď sama sebou!Milé Lullinky, pred dvoma týždňami sme vám priniesli Sobotné čítaníčko, ktorého témou boli módne blogerky. Pri niektorých dievčatách sme si všimli, že sa obliekajú podľa najnovších módnych trendov, ale niektoré z nich zase očarili svojim vlastným a veľmi originálnym štýlom. Ktorým smerom sa teda uberať?

Celý článok...
 

Munich Fabric Start našimi očami

Lull_blog_Munich Fabric Start našimi očamiTento rok sme sa prvýkrát zúčastnili  veľtrhu Fabric Start v Mníchove. Aké to bolo?

Celý článok...
 

Módne blogy - najlepšia inšpirácia!

Lull_blog_Módne blogy - najlepšia inšpirácia!Tak čo, milé Lullinky? Kde hľadáte módnu inšpiráciu Vy? Iste ste už počuli o módnych blogerkách, v posledných rokoch sa toto „povolanie“ veľmi rozšírilo. Sú ich stovky – zahraničné ale aj domáce. Dnešné čítaníčko by sme radi venovali tým domácim slovenským a taktiež nejakým českým. Všetky tieto dievčatá majú naozaj čo ponúknuť – sú veľmi originálne, inšpiratívne a nápadité. Tak si ich teda poďme predstaviť, možno sa nimi v budúcnosti inšpirujete aj Vy!

Celý článok...
 

Očami fotografa: Výnimočnosť je v spojení pohodlia a dizajnu

Lull_blog_Očami fotografa: Výnimočnosť je v spojení pohodlia a dizajnu

Pre dnešné Sobotné čítaníčko sme si pre Vás pripravili rozhovor s fotografom Jakubom Čajkom, s ktorým spolupracujeme už niekoľko rokov. Dozviete sa v ňom niečo o jeho tvorbe a taktiež si môžete prečítať, ako vníma spoluprácu s nami a ako sa mu z pohľadu muža páči naše oblečenie. Prajeme príjemné čítanie! :)

Celý článok...
 

Nie je čas na fitko? Máme pre Vás riešenie!

Lull_blog_Nie je čas na fitko? Máme pre Vás riešenie!Už máme takmer mesiac po sviatkoch a pri príležitosti nového roka si určite množstvo z nás predsavzalo, že začne cvičiť. Či už chceme schudnúť, upraviť figúru alebo to robiť len tak pre seba, aby sme sa cítili lepšie, fitko je prvé čo nám napadne. Poznáme to, prvý týždeň v roku sú fitness centrá zaplnené a vlastne sa ani nedá nájsť voľný stroj, ktorému by sme sa mohli venovať. Druhý týždeň ľudia ubúdajú a tretí týždeň je opäť všetko po starom - vo fitku vidíme len pravidelných návštevníkov, ktorí tam chodili dávno pred novým rokom.

Celý článok...
 

Program na zimné večery: Urobte si pyžamovú párty!

Lull_blog_Program na zimné večery: Urobte si pyžamovú párty!

Tak čo Lullinky, našli ste si pod stromčekom nové pyžamko? Veríme, že áno. Raz darmo, je to klasika. Ale veľmi príjemná. Nie je nad pohodlné pyžamo, v ktorom sa vám spí ako v bavlnke :)

 

Takže ak ste na Vianoce prišli aj vy k novému pyžamu, máme pre vás super tip na zimné večery. Mali by ste ho prevetrať na pyžamovej party s kamoškami.

Celý článok...
 

Napísali ste nám...

Lull_blog_napísali ste nám

 

Milé Lullinky,

 

Veľmi si vážime spätnú väzbu od vás a musíme povedať, že vo veľkej miere nám píšete pozitívne ohlasy a chvály na naše mäkučké vecičky. Za to by sme vám chceli nesmierne poďakovať. Vážime si vašu priazeň a veríme, že vás nesklameme ani v budúcnosti a ostanete nám verné.

 

Takto ku koncu roka sme sa rozhodli dať dokopy pár vašich krásnych mailov a vznikol z toho náš nový článok na blog. Ak ste nám písali, možno sa tu nájdete ;)

Celý článok...
 

Na Vianoce spomaľte a užívajte si čas s rodinou

Lull_blog_Na Vianoce spomaľte a užívajte si čas s rodinou

 

Tak ako Lullinky, vianočné menu navarené, koláče napečené, stoly prestreté? Veríme že áno a už si len užívate čas, strávený s rodinou pri klasických vianočných filmoch alebo spoločenských hrách.

Veď o tom majú nakoniec byť Vianoce. Bez Mrázika a Troch orieškov si už vianočný večer ani nevieme predstaviť.

Celý článok...
 

Tipy na štýlové vianočné darčeky od Lull

Lull_blog_Tipy na štýlové vianočné darčeky

 

 

Ak si lámete hlavu s tým, čo darovať sestre, priateľke alebo inej Lullinke na Vianoce, máme pre vás niekoľko tipov na najštýlovejšie darčeky! U nás nájdete mäkučké, teplé a obľúbené kúsky oblečenia, s ktorými rozhodne nespravíte krok vedľa!  

 

Naša jesenná a zimná kolekcia je plná štýlových a teplých kúskov na každý deň, ktoré pod stromčekom určite potešia.

Celý článok...
 

V chladnom počasí potrebuje kabát aj vaša pokožka

lull_blog_tričko

 

Na jeseň a v zime je naša pokožka vystavovaná nepriazni počasia, najmä vetru, dažďu a snehu. Doma naopak čelí teplu v prekúrených miestnostiach. Takéto náhle striedanie teplôt môže spôsobiť problémy, badateľné najmä začervenaním pleti, vysušovaním, svrbením pokožky a inými prejavmi.

 

V dnešnom článku vám poradíme ako sa chrániť, aby sme nemali celú zimu popraskané pery, vyštípané líca od mrazu a vysušenú pokožku na rukách.

Celý článok...
 

Tipy na víkendové aktivity na doma

lull_kardigan

Milé Lullinky, v dnešnom článku vám dáme zopár tipov, ako si môžete užívať domácu pohodu.

 

Poznáte to, v dnešnom uponáhľanom svete je ťažké, nájsť si čas len na seba. Do roboty, z roboty, nakúpiť a spať. Celý týždeň rovnaký kolobeh. Navyše na jeseň bojujeme so zlou náladou a depresiou, pretože dni sa skracujú a slniečko veľmi často nevidno.

Najmä my ženy máme veľa povinností aj v domácnosti, preto sme cez víkend rady, keď stihneme upratať byt, oprať, navariť a podobne. Na konci dňa, či víkendu sme také unavené, že si ten krásne uprataný byt ani nestihneme užiť.

Nesmieme však zabúdať aj na seba! Je veľmi dôležité nájsť si dostatok času na relax a príjemne stráviť deň možno sama s dobrou knihou alebo v partii verných kamarátok. Prinášame Vám pár tipov na pohodové víkendové aktivity na doma či už o samote, s kamoškami alebo rodinou.

Celý článok...
 

Ako si správne vybrať veľkosť

lull_teplaky

 

V kamenej predajni si môžete oblečenie vyskúšať. Avšak v e-shope táto možnosť chýba, preto aby ste sa trafili do správnej veľkosti, musíte dokonale poznať svoju postavu.

 

V dnešnom článku vám poradíme, ako správne vybrať veľkosť našich Lull vecičiek. Aby ste správne zvolili veľkosť oblečenia Lull, prinášame Vám praktický návod ako zistiť svoju správnu veľkosť.

 

 

 

Celý článok...
 

VIDEO: Backstage z fotenia kolekcie jeseň / zima 2016

Milé Lullinky, pozrite si VIDEO z úžasného fotenia novej kolekcie Jeseň / Zima 2016! 

 

 

Modelka Barbora Bakošová si rok bez Lull už nevie predstaviť

blog_lull_mikiny

 

Barbora Bakošová (20) sa venuje modelingu už šiesty rok a z toho už tri roky spolupracuje s našou značkou, Lull Loungewear.

 

Momentálne študuje divadelný manažment na Vysokej škole múzických umení. Do povedomia sa dostala najmä pôsobením v súťaži Miss Slovensko, kde sa v roku 2015 umiestnila na druhom mieste ako prvá vicemiss. Jej tvár Vám môže byť známa aj z lifestylového portálu Refresher, kde pracuje ako moderátorka už druhý rok.

Celý článok...
 

Pohodlná tepláková móda na každý deň, aj do práce

lull_teplaky

 

 

Kedysi boli tepláky akýmsi symbolom „lenivého dňa“, dňa kedy sa vám nechcelo vychádzať von a strávili ste celý deň na gauči pred telkou, alebo čítaním obľúbených kníh či časopisov.

Naozaj, kedysi  sa tepláky a tepláková móda nosili len na doma, prípadne na šport či do posilňovne. To už ale dávno neplatí. S teplákmi sa stretneme bežne na ulici, v obchodoch, ale aj na párty a spoločenských akciách.

 

V tomto článku vám poradíme, ako teplákovú módu vhodne skombinovať, aby bola nositeľná aj na voľný čas, na cestovanie, aj do práce.

 

 

 

  

 

Celý článok...
 

Fashion LIVE! – móda žije aj tento rok

lull_fashion live

 

 

My v Lull pochopiteľne podporujeme slovenskú módu a fandíme aj všetkým poctivým slovenským módnym návrhárom! Preto by sme Vás chceli pozvať na podujatie Fashion LIVE!, kde to bude slovenskou módou len tak sršať!

 

Tento rok sa už po štvrtýkrát bude konať módna show s názvom Fashion LIVE! Predstavia sa tu tí najlepší módni návrhári zo Slovenska a priestor dostane aj zahraničná móda. Všetko sa to odštartuje už v stredu 19. októbra v priestoroch Starej Tržnice v Bratislave.

 

 

 

 

 

Zdroj: Facebook Fashion LIVE - Slovak Fashion Week Initiative

Celý článok...
 

Ako sa správať ekologicky v móde

lull_kardigany

 

My v LULL sme vyznávači ekologickej módy. Ekologická móda, alebo udržateľná móda, pre ktorú sa v zahraničí používa názov Sustainable Fashion, je súčasťou celého prístupu Trvale udržateľného rozvoja (Sustainable Development). Drží sa preto aj jeho zásad a princípov: Reduce, Reuse, Recycle – teda zredukuj, znovu využi, zrecykluj!

 

Poďme si ale povedať, čo to vlastne znamená a ako sa môžete ekologicky a udržateľne (nie len) v móde začať správať aj vy!

 

 

Celý článok...
 

Módne tipy na sezónu jeseň/ zima 2016

 

 

Mnohí z nás si to ešte nechcú priznať, ale leto sa pomaly schyľuje ku koncu. Snažíme sa ešte užívať si slnečné lúče, obliekať si sukne, šaty, kraťasy, skrátka snažíme sa predĺžiť si leto.

Rána sú však čoraz chladnejšie a dátum v kalendári neúprosný. Netreba však zúfať, čaká nás jeseň, ktorá bude žiariť farbami a zahrejú nás teplé, štýlové kúsky a materiály. Poďme si predstaviť základné trendy a tipy pre obdobie jeseň / zima 2016. 

 

 

 

 

Celý článok...
 

Hryzavá vlna sa už dnes nenosí

 

 

V dnešnej časti sme si dovolili priniesť Vám zopár tipov ako predísť nepohodlnému pocitu pri nosení vlnených vecičiek a vysvetliť čo tento pocit spôsobuje a prečo sa niekedy nevyhnete tomu , že Vás  bude obľúbené oblečko škriabať či pichať.

Celý článok...
 

Žmolkovanie ako znak kvalitného oblečenia?

 

Žmolkovanie oblečenia je nočnou morou snáď každej ženy.  Ale prečo sa niektoré oblečenie žmolkuje a iné zasa nie?  Túto otázku si položilo isto veľa z vás a my vám vieme povedať prečo sa to deje.

 

Žmolky vznikajú vplyvom trenia. Pri bežnom používaní oblečenia sa uvoľňujú niektoré vlákna a navzájom sa zauzlujú ich končeky. Tak sa na povrchu látky vytvorí klbko, pevne zachytené v štruktúre textílie.

Celý článok...
 

Lull znamená pokoj, oddych...

 

V dnešnom článku vám prinášame rozhovor s dizajnérkou a zakladateľkou značky LULL - Zuzanou Bačkádyovou.

 

Zuzana Bačkádyová (31) pochádza z Topoľčian, ale teraz žije so svojou rodinkou v dedine pri Senici.
Vyštudovala Ekonomickú univerzitu v Bratislave. Momentálne sa už šiestym rokom venuje spolu so svojim partnerom značke Lull.

 

 

 

 

Celý článok...
 

„Fast fashion“ vs. „slow fashion“

Asi sa všetci zhodneme v tom, že dnešná doba je neskutočne uponáhľaná. Nikto nemá na nič čas a všetko musí byť rýchlo, podľa možnosti ASAP. Týka sa to všetkého, od „fast food“ - rýchleho občerstvenia, až po tzv. „fast fashion“ – rýchlu módu.

 

Postupne však začínajú mať ľudia plné zuby tohto všetkého ponáhľania a rozhodli sa spomaliť. Takto vznikol aj nový fenomén „slow movement“, teda pomalý pohyb, ktorý prestal dávať do popredia rýchlosť a kvantitu, ale zameriava sa na zodpovedné správanie a kvalitu. V tomto článku si priblížime, čo predstavuje pojem „slow fashion“, teda pomalá móda, s ktorej filozofiou sa stotožňujeme aj my, Lull. A verím, že sa k nám s radosťou pridáte.

 

Celý článok...
 

Pár viet ku kolekcii jeseň/zima 2015

3.9.2015

Nové vecičky z dielne Lull na sezónu Jeseň/Zima 2015 sú vonku! V tejto kolekcii sme si na látkach dali extra záležať, aby boli nielen mäkučké, ale hlavne kvalitné.

Prinášame Ti veľa praktických kúskov z tých najlepších materiálov...S prichádzajúcim jesenným obdobím  všetci začíname opäť tráviť viac času  v našich útulných domovoch. Na doma sme pre Teba pripravili sériu huňatých županov, funky pyžamové nohavice, pohodlné legínky a tričká, s ktorými si ľahko dotvoríš svoj lullinkovský setík.
Tentokrát sme sa zamerali viac aj na veci na von. V ponuke nájdeš okrem praktických teplákov a teplučkých legín aj dlhé podšité mikiny. S týmito kúskami už viac nemusíš rozmýšľať, čo na seba. Mäkúčke vecičky sa jednoducho kombinujú a vytvoria Ti dokonalý outfit na každý deň.
Nesmieme nespomenúť aj kategóriu kardiganov, ktoré ste si tak veľmi obľúbili. Viac dizajnov, viac strihov, viac rôznych materiálov.  Už netreba nič viac hovoriť, už je to na Tebe, ktorý kúsok  si vyberieš.

 

 

Intro do výroby II. ( Výber látok)

14.6.2015

Síce sme v našom prvom diely Intra do výroby písali, že sa budeme venovať výrobe kardiganov, rozhodli sme sa však inak, dúfame, že to bude v konečnom dôsledku logickejšie...Celá naša tvorba pre danú kolekciu začína výberom látok. A potom sa deje všetko ostatné, ale o tom až nabudúce...Nech sa páči, prajeme Ti príjemné čítanie...
 

Celý článok...
 

Urban Market Bratislava Jar 2015

3.6.2015

Máj sme ukončili na Urban markete v Bratislave v zaujímavých priestoroch na Laurinskej. Opäť jedna vydarená akcia, ktorá nemá na Slovensku obdoby. Jasné, vždy sa nájdu dôvody pre a proti, kedže zopár návštevníkov by rado videlo Urban späť v Starej tržnici...My sa však nesťažujeme, máme radi zmenu, a tešíme sa už na ďalší Urban hocikde sa bude konať. Z vecičiek nám zmizli všetky limitované marketové edície, ľahké viskózové tričká, letné šaty a pravdaže kraťasky....Nabudúce dojdi aj Ty...ak si bola, tak nám daj vedieť, ako sa Ti páčilo. Ďakujeme!

urban-market-bratislava-jar-2015    

urban-market-bratislava-jar-2015 urban-market-bratislava-jar-2015

 

LeMarket Praha Jar 2015

22.5.2015

Máj sme v Lull mali vcelku bláznivý, asi aj preto, že sme sa zúčastnili na dvoch marketoch. Ten prvý bol náš veľmi obľúbený - LeMarket v Prahe. Obľúbený z viacerých dôvodov, ale asi najviac preto, že je to veľmi dobre organizačne zvládnutý "happening". Super miesto, zákazníci doslova z celého sveta a skvelá atmosféra. Špeciálne limitované edície, ale ostatné vecičky, ako tepláky, dlhé mikiny, či kardigany mali u vás veľký úspech, pripájame aj pár fotiek...Ďakujeme!

LeMarket-praha-jar-2015 LeMarket-praha-jar-2015

LeMarket-praha-jar-2015 LeMarket-praha-jar-2015

 

Backstage video Spring/Summer 2015

20.5.2015

Pozri si ako to vyzeralo na našom poslednom fotení našej jarno-letnej kolekcie !

Ďakujeme týmto všetkým zúčastneným, hlavne skvelému fotografovi Jakub Čajko za nádherné fotky a aj za toto videjko.
Nemenej dôležité boli aj naše modelky: Kristína Gašparíkova, Dominika Zeleníková, Lucia Gulišová, Nika Sigl
O vizáž sa postarala: Hanka Lednárová

Ďakujeme ešte raz!!

 

 

Intro do výroby I.

19.5.2015

Častokrát nám píšete a pýtate sa, kde sa naše mäkučké vecičky vyrábajú...? Odpoveď je krásna a jednoduchá- u nás doma, na Slovensku, a nikdy nie v Ázii! 

Krásna preto, lebo sme radi, že prispievame k oživeniu odvetvia, ktoré už bolo odsúdené na zánik...Sme radi, že aj vďaka Tvojej podpore môžeme legálne zamestnávať a férovo platiť naše super baby - šičky a našu pani majstrovú Zdenku. A že možme tvoriť mäkučké veci pre Teba od rána do večera...

Ako presne sa však naše veci vyrábajú? Práve tu na tomto mieste, na blogu, Ti budeme prinášať malé reporty z našej malej dielne. Pôjdeme pekne postupne od návrhu, príchodu latky, cez strihanie, šitie až balenie. Týmto spôsobom budeš mať unikátnu možnosť nakuknúť ako pracujeme a ako sa Tvoje vecičky robia...:) Ak by bol nejaký konkrétny produkt, ktorý chceš vidieť, ako sa pre Teba vyrába - napíš nám na info@lull.sk  

Náš prvý diel bude o kardiganoch...Tak nás sleduj a posielaj Tvoj feedback!!! Ďakujeme!

lull-intro-do-vyroby lull-intro-do-vyroby 

lull-intro-do-vyroby lull-intro-do-vyroby lull-intro-do-vyroby

 

 

Prague Fashion Market Jar 2015

24.4.-25.4.2015

Posledný aprílový víkend tohto roku sme sa zúčastnili na už tradičnom Prague Fashion Market, ktorý sa tentokrát konal v Pražskej tržnici v Holešoviciach. 

Pohodovú atmosféru marketu, dopĺňali zaujímavé kulinárske výtvory v sekcii Local food market, a Praha opäť potrvdila, že má pre alternatívu, nielen v oblečení, veľké pochopenie. Presný dátum ďalšieho Prague Fashion marketu ešte nie je známy, ale určite Vás o tom budeme informovať na našom Facebooku, aby ste si opäť mohli vyskúšať a pohodlne nakúpiť naše mäkučké vecičky. Najväčší záujem bol o kardigany, ale ani tričká, kraťasky, či šatky neušli vášmu veľkému záujmu...Za podporu ďakujeme veľmi pekne! Vážime si ju, a vážime si to, že možeme tvoriť a robiť veci, čo nás bavia pre Teba. Preto sme sa rozhodli, že na markety budeme nosiť špeciálne edície, ktoré sa nebude dať dostať nikde inde...Tak sa teda tešíme na Tvoju návštevu...:)

Už 29 a 30.5 budeme opäť v Prahe na Lemarkete http://www.lemarket.cz/ ... 

lull-prague-fasion-market      lull-prague-fashion-market

 

Backstage video AW 2014

11.9.2014

Ponúkame exkluzívny pohľad do zákulisia fotenia našej kolekcie Jeseň/Zima 2014.Týmto všetkým zúčasteným ďakujeme za skvelo odvedenú prácu a super atmosféru. 

 

 

AW 2014 Photoshoot

9.1.2014

Krátke video o tom, ako to prebiehalo na našom poslednom fotení... Všetkých zúčastnených týmto pozdravujeme..

 

Happy Lull Year

2.1.2014

Ďakujeme zo srdca všetkým našim priaznivcom a zákazníkom za Vašu priazeň a podporu.. S radosťou sme sa starali o Vaše pohodlie a pohodlné nákupy
a budeme sa  tešiť na Vás aj v Novom roku .. Veríme, že sme sa nevideli naposledy a ešte k nám zavítate...

Do mäkučkého videnia, Zuzana&Edo