Pohodlné dámske legíny | Lull.sk

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 

lull_aw19_leginy

Legíny

Legíny sú perfektným kúskom, ktorý si si určite obĺúbila. Legíny za posledných niekoľko rokov dosiahli svoj absolútny vrchol, ale v našich zemepisných šírkach patria stále medzi kúsky po ktorých siahame najčastejšie. Dôvod je jednoduchý. Sú sexy, univerzálne a ľahko sa kombinujú. V našej ponuke sa striedajú legíny v rôznych štýloch. Obľúbené sú vzorované legíny, legíny jeansového vzhľadu, čierne či tmavomodré legíny alebo legíny určené na šport.

 
 
 
 
Sphinx filter parametrov
Cenová hladina
Veľkosť
 
 

- Legíny

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
59,90 €
59,90 €
 
 

 

LEGÍNY JEANSOVÉHO VZHĽADU

 

Je jedno, či sa vyberieš do práce, do obchodu, alebo len tak na krátku prechádzku. Legíny sú perfektným kúskom, ktorý si si určite obľúbila. Legíny za posledných niekoľko rokov dosiahli svoj absolútny vrchol, ale v našich zemepisných šírkach patria stále medzi kúsky po ktorých siahame najčastejšie. Dôvod je jednoduchý. Sú sexy, univerzálne a ľahko sa kombinujú s ostatnými vecami zo svojho šatníka. Určite má každá z nás aspoň jedny čierne legíny, ktoré nosí najradšej a najčastejšie. Stačí ich zladiť s predĺženým tričkom alebo oversized svetrom a pohodlný outfit je hotový. V Lull sa snažíme prinášať tento obľúbený kúsok v rôznych materiálových prevedeniach, či už ide o rôzne pružné úplety so štruktúrou, alebo indigové elastické úplety, ktoré po špeciálnom praní získavajú denimový look. Takéto jeansové legíny patria medzi mimoriadne obľúbené medzi našimi zákazníčkami.

 

PODŠITÉ LEGÍNY

 

Od kedy sme prvýkrát uviedli podšité legíny, majú svoje stále miesto v našich zimných kolekciách. Dostávali sme na ne samé pozitívne ohlasy a podšité legíny sa tak stali MUST-HAVE kúskom našich kolekcií. Rovnako ako aj my, ocenili ste ich schopnosť zahriať aj v mínusových teplotách. To, že nemusíte riešiť žiadne pančušky ani iné spodné vrstvy. Stačí si dať jedny podšité legíny a môžete si byť istá, že vám bude teplo. Podšívka zo špeciálneho micropolarového materiálu je navyše mäkučká, takže legíny nielen že sú naozaj teplé, ešte sú aj veľmi pohodlné.

 

PRINTOVÉ LEGÍNY

 

Yoga, pilates, crossfit, beh. Akýkoľvek šport si vyberieš, legíny v zaujímavom vzore sú na to ako stvorené. Legíny sú vyrobené z príjemného 95% bavlneného materiálu s prímesou elastanu 5%. Elastan zabezpečí, aby bol materiál pružný a prispôsobil sa tvojím krivkám. Legíny sú dostatočne dlhé a ideálne na postavu do 175 cm. V prípade potreby vieme legíny skrátiť alebo predĺžiť na požadovanú dĺžku. Strih legín je navrhnutý tak, aby poskytovali dostatok ochrany aj na tvoje kríže a brucho, takže v prípade potreby si ich môžeš vytiahnuť až nad pás.

LULL: Najobľúbenejším printovým vzorom našich legín boli tzv. „Jelenčeky“. Vzor s vyobrazením jelenej hlavy s parožím, lámal všetky rekordy predaja v kolekcii Jeseň/Zima 2016/2017.