Pohodlné dámske legíny | Lull.sk

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 

Legíny

Legíny sú perfektným kúskom, ktorý si si určite obĺúbila. Legíny za posledných niekoľko rokov dosiahli svoj absolútny vrchol, ale v našich zemepisných šírkach patria stále medzi kúsky po ktorých siahame najčastejšie. Dôvod je jednoduchý. Sú sexy, univerzálne a ľahko sa kombinujú. V našej ponuke sa striedajú legíny v rôznych štýloch. Obľúbené sú vzorované legíny, legíny jeansového vzhľadu, čierne či tmavomodré legíny alebo legíny určené na šport.

 
 
 
Home > Legíny
 

- Legíny

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
39,47 € 42,90 €
to musis mat

Legíny Breach

39,47 € 42,90 €

 
 

Legíny na každý deň

Každá z nás chce vyzerať počas dňa dokonale a zároveň sa cítiť pohodlne. Je jedno, či sa vyberieš do práce, do obchodu, alebo len tak na krátku prechádzku. Legíny sú perfektným kúskom, ktorý zvýrazní tvoje ladné krivky. Legíny patria medzi naše najzamilovanejšie produkty. Dôvod je jednoduchý. Sú sexy, univerzálne a neskutočne príjemné na dotyk. Stačí ich zladiť s obyčajným, prípadne vzorovaným tričkom a pohodlný outfit je hotový. Využiješ ich v lete, ale aj počas chladnejších dní. Perfektne sa k nim hodia dámske kardigany z našej ponuky.   

Pre aktívne Lullinky

Yoga, pilates, crossfit, beh. Akýkoľvek šport si vyberieš, legíny budú tvojím verným spoločníkom. Vo dvojici ide všetko ľahšie. Preto sú naše legínky z príjemného materiálu, ktorý sa prispôsobí tvojej postave a každému pohybu. Pozdrav slnku, angličáky, sklápačky, alebo šprint. Je jedno, aký pohyb budeš robiť. Tvoje Lull legíny ťa budú verne sprevádzať. Legíny majú v páse gumičku, ktorá sa ti dokonale prispôsobí. Niektoré legínky z našej ponuky majú v páse aj šnúrku, s ktorou si ich obvod ľahko stiahneš. Nie sme fanúšikmi zbytočných lemov a prešívaných častí. Uvedomujeme si, že pri pohybe zavadzajú a zabraňujú tomu, aby si sa cítila počas cvičenia príjemne.  

Hravé legíny

Čierna je nesmrteľná. Ľahko sa s ňou kombinujú ostatné farby a nemôže chýbať v žiadnom šatníku pravej módnej maniačky. Niekedy potrebuješ dostať do pochmúrnych dní aj zopár farbičiek. Hravé legíny rozveselia smutnú náladu. Takéto povzbudenie privítame aj my. Preto v našej ponuke nájdeš hravé kontrasty, vzory a farbičky. Samozrejme ti radi ponúkneme aj starú dobrú klasiku v podobe čiernych legín. Navyše, strach zo vzorovaných látok môžeš hodiť za hlavu. Naše legíny zdobia vzory, ktoré polichotia tvojej postave. Navyše sa s nimi staneš módnou ikonou.

 

Lull tip: Obľúbené špagetkové legíny pekne vytvarujú tvoju postavu. Niektoré legíny sú vyrobené z chladivej látky a sú perfektné na nosenie počas horúcich dní.