- Vesty

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 

lull_aw19_vesty

Vesty

Vesty sú vždy vhodným riešením na prechodné obdobie alebo chladnejšie rána ako ďalšia vrstva, ktorá ťa ochráni na tých najpodstatnejších miestach. Jednoduchý minimalistický strih posunie každý váš outfit o level vyššie. Dámska vesta je tak dokonalým pomocníkom nielen z praktického hladiska, ale aj jasným akcentom celkového outfitu.

 
 
 
 
Sphinx filter parametrov
Cenová hladina
Veľkosť
 
 

- Vesty

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
74,90 €
 
 

 

VESTA, KTORÁ CHRÁNI

 

Vetrík pofukuje sem a tam. Listy stromov už pomaly menia farbu na zlatohnedú a ty vieš, že slnečným teplým dňom už pomaly odzváňa. Prehrabávaš sa vo svojom šatníku a s ľútosťou sa pozeráš na letné oblečenie. Posúvaš ho hlbšie do útrob skrine a robíš miesto na jesenné oblečko. Tričká s dlhým rukávom, mikiny a svetre. No, máš vo svojom jesennom šatníku aj nejakú vestu? Dámska vesta je dokonalým pomocníkom v tomto počasí, keď nevieš, či už prišla jeseň alebo ešte zostáva posledný záblesk leta, vtedy je vhodné použiť ako ďalšiu vrstvu vestu, ktorá ťa ochráni pred chladom na tých najpodstatnejších miestach.

 

VESTA, KTORÁ SA HODÍ K VŠETKÉMU

 

Jednofarebná vesta má tú výhodu, že ju zladíš skutočne k všetkému. A keď hovoríme k všetkému, myslíme k všetkému. Čierne, biele, ale aj ružové tričko. Ak máš rada klasické kombinácie, bielou a čiernou nepokazíš nič. Ak sa však nebojíš experimentovať, pod horčicovú vestičku si zober modré tričko. Mnoho farieb sa k sebe hodí bez toho, aby sme o tom vedeli. Je iba na tebe, aby si našla presne tú farebnú kombináciu, ktorá ti zlepší pochmúrny deň.

 

DLHÁ HUŇATÁ, KRÁTKA CHLPATÁ

 

Prvé Lull vesty boli vytvorené práve z materiálov, ktoré pripomínali ovčiu srsť. Vesta s príslovečným názvom Sheepy mala v kolekcii veľký úspech, ktorý sme nečakali. Vesty sa tak stali stálicami v našich kolekciách a pravidelne prinášame nové strihy a farebné variácie. V kolekcii Jeseň/Zima 2017/18 boli uvedené dlhé teplákové vesty, ktoré takisto zaznamenali veľký úspech medzi našimi Lullinkami. Výnimočne mäkučké boli podšité kožušinkové vesty s dĺžkou do pása.