- Vesty

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 

Vesty

Vesty sú vždy vhodným riešením na prechodné obdobie alebo chladnejšie rána ako ďalšia vrstva, ktorá ťa ochráni na tých najpodstatnejších miestach. Jednoduchý minimalistický strih posunie každý váš outfit o level vyššie. Dámska vesta je tak dokonalým pomocníkom nielen z praktického hladiska, ale aj jasným akcentom celkového outfitu.

 
 
 
Home > Vesty
 

- Vesty

 
45,00 € 52,90 €

 
 

Dámske vesty ochránia pred chladom

Vetrík pofukuje sem a tam. Listy stromov už pomaly menia farbu na zlatohnedú a ty vieš, že slnečným teplým dňom už pomaly odzváňa. Prehrabávaš sa vo svojom šatníku a s ľútosťou sa pozeráš na letné oblečenie. Posúvaš ho hlbšie do útrob skrine a robíš miesto na jesenné oblečko. Tričká s dlhým rukávom, mikiny a svetre. No, máš vo svojom jesennom šatníku aj vestičku? Dámska vesta je dokonalým pomocníkom v tom počasí, ktoré je také, no, nijaké. Ani zima, ani teplo. Vyzerá to, ako keby sa počasie ešte nerozhodlo, či prišla jeseň alebo ešte zostáva posledný záblesk leta. Vtedy je najvhodnejším outfitom tričko s dlhým rukávom a farebná vesta. Stačí ju správne skombinovať a neprekvapí ťa ani ten najmenší teplotný výkyv.

Vestička, ktorá sa hodí k všetkému

Jednofarebná vestička má tú výhodu, že ju zladíš skutočne k všetkému. A keď hovoríme k všetkému, myslíme k všetkému. Čierne, biele, ale aj ružové tričko. Všetko záleží iba na tebe. Ak máš rada klasické kombinácie, bielou a čiernou nepokazíš nič. Ak sa však nebojíš experimentovať, pod horčicovú vestičku si zober modré tričko. Mnoho farieb sa k sebe hodí bez toho, aby sme o tom vedeli. Je iba na tebe, aby si našla presne tú farebnú kombináciu, ktorá ti zlepší pochmúrny deň.

Huňatá dámska vesta? A prečo nie?

Dámska vesta nemusí byť iba z klasickej vlny. V našej kolekcii nájdeš vestu, ktorá vyzerá presne ako ovečka. Neboj sa, žiadne zvieratko nemuselo trpieť pri jej výrobe. Takéto látky sú hrubšie, ale hlavne teplejšie. Preto vestičku využiješ aj počas skutočne chladných dní. Namiesto trička ju skombinuj s tenšou dámskou mikinou a dokonalý outfit na jesenné dni je na svete! Ručíme za to, že ti rozhodne zima nebude. Huňatá vestička poteší každú Lullinku, ale hlavne aj ľudí okolo teba. Toľko závistlivých pohľadov si ešte nezažila.