Šaty - Lull.sk

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 

Šaty 

Užívaj si šaty aj na jeseň a v zime. My v Lull šaty nosíme rady nielen pre ich ženskosť, ale aj pohodlnosť a praktickosť. Tak prečo ich nevyužiť aj v chladnejších dňoch? :) Stačí teplejší materiál a vzniknú perfektné prechodné šaty! Kombinuj ich stovkami spôsobov, práve tie najjednoduchšie kúsky môžu vyzerať stále inak. S pančuškami, k rifliam, s teniskami či čižmami, s opaskom či bez, je iba na Tebe, aký look zvolíš k svojim jesenným šatám.

 
 
 
Home > Šaty
 

- Šaty

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 
Vypredané

Šaty Difuse

49,90 €
Vypredané

Šaty This Mint

49,90 €
Vypredané

Šaty Black Pearl

79,90 €
Vypredané

Šaty Champagne

49,90 €
Vypredané

Šaty Royal

79,90 €
Vypredané

Šaty Hard-broken

49,90 €
62,90 €
49,90 €
Vypredané

Šaty Full-of-fun

49,90 €
Vypredané

Šaty Hump Back

62,90 €

 
 

 
 

Pohodlné šaty

Óóóó šaty! Tie naše sú dokonca ušité z niečoho lepšieho ako z jahodovej peny. :) Ale sú rovnako chutné, jemné na dotyk a maximálne lichotivé. Na prvoplánovú ženskosť nehráme, radšej máme radi rafinovanosť a fantáziu. Práve na to myslíme pri tvorbe všetkých našich šiat. 

 

Šaty pre každé ročné obdobie

V chladných mesiacoch sa zahaľ do mäkkých svetrových šiat pod kolená s rolákom, ktorý ťa ochráni pred chrípkou. Je na tebe, či zvolíš voľnejší alebo priliehavejší strih. Tento kúsok je priam zázračný, pretože spraví veľký efekt bez námahy. Stačí, ak si k nemu obuješ svoje obľúbené tenisky, na hlavu hodíš klobúk, šiltovku či čiapku a cez ramená prehodíš bundičku. A ak je ti chladno, obleč si pod ne legíny či rifle, vrstvenie je dušou jesene!

 

Leto je typické svojou uvoľnenosťou a spontánnosťou. Ráno sa rýchlo obliecť, poleňošiť na záhrade a šup do mesta na drink. Aby si nestrácala čas vymýšľaním outfitu, využi jednoducho jedny z našich ľahkých letných šiat, ktoré zvýraznia tvoju ženskú siluetu, ale zároveň v nich budeš vedieť dýchať a voľne žiť. :) Prehoď si ich cez plavky a vybehni na zmrzlinu, túlaj sa uličkami svojho mesta alebo si užívaj s rodinou na záhrade. V našich šatách môžeš všetko. :)