Pohodlné dámske pyžamo | Lull.sk

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 

Pyžamá

Pyžamá patria medzi tie produkty našej značky, ktoré tu boli skoro od úplného začiatku. Prešli si vývinom od 100% bavlnených pyžamových nohavíc, cez úpletové mäkučké sety až po pyžamové overaly. Veď cítiť sa príjemne vo svojom pyžame je základ na načerpanie síl do nového dňa. S našimi pyžamkami pochopíš ten rozdiel, stačí si len vybrať.

 
 
 
 
Sphinx filter parametrov
Cenová hladina
 
 

- Pyžamá

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

 

POHODLNÉ PYŽAMKO

 

Dobrú noc a pekné sny. Povedala mama a my sme sa uložili do postele. Pamätám si, že ako malá som mala jedno veľmi obľúbené pyžamo, a vždy keď sa už malo ísť spať som sa tešila ako si ho znovu oblečiem. Tento pocit sa potom nachvíľu vytratil, ale vďaka Lull pyžamkám je znovu tu. Príjemný materiál je základ, na čom je „láska“ k pyžamu postavená. Dáva mu „dušu“ a celkový feeling, ktorý prenesie aj na vás.

 

Pokiaľ nepatríš medzi tých šťastlivcov, ktorí zaspia kdekoľvek a kedykoľvek, venujte výberu pyžama špeciálnu pozornosť. Dámske pyžamá z našej kolekcie zaručujú príjemný materiál a kvalitné spracovanie.

 

PYŽAMOVÝ SET ALEBO PYŽAMOVÝ OVERAL?

Pyžamá patria medzi tie produkty našej značky, ktoré tu boli skoro od úplného začiatku. Prešli si vývinom od 100% bavlnených pyžamových nohavíc, cez úpletové mäkučké setíky až po pyžamové overaly. Medzi naše najobľúbenejšie kúsky patrí kolekcia pyžám z roku 2017/2018, kedy sme priniesli jednofarebné pyžamové sety vyrobené z veľmi príjemného materiálu obsahujúci zložku modal, ktoré sa označuje aj ako vlákno 21. storočia. Je neskutočné jemné a príjemné na dotyk s pokožkou. Pyžamový overal bol takisto novinkou tejto kolekcie a s praktickou vychytávkou, ktorá vyriešila problém s malou potrebou sa stalo bestsellerom tejto línie.

PYŽAMO AKO DOMÁCE OBLEČENIE

 

Je nedeľa ráno. Nikde nemusíš ísť a nič nemusíš robiť. A tak sa rozhodneš zostať celý deň v posteli. Zapneš si svoj obľúbený seriál, pripravíš si jedlo do postele, a máš na sebe svoje obľúbené pyžamo a užívaš si tú pohodu. Vieme, že niekedy sa mäkučkého pyžamka nechceš vzdať. A my sa ti ani nečudujeme. Najradšej by sme ho nosili stále. A preto ich navrhujeme tak, aby si ich mohla nosiť aj ako domáce oblečenie.