Pohodlné dámske pyžamo | Lull.sk

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 

Pyžamá

Cítiť sa príjemne a zároveň sexi aj v posteli? V mäkučkom pyžamku pre všetky Lullinky sa budeš cítiť ako princezná. Nočná košeľa, tričko na spanie alebo pyžamkový set, Ti zaručí tie najsladšie sny. Pyžamá, ktoré sú vyrábané z príjemného materiálu, si zamiluješ na prvý dotyk. Sú ideálnymi pomocníkmi pri lenivých víkendových dňoch, kedy sa Ti nechce vyliezť z postele. K lepšiemu spánku Ti pomôžu aj mäkučké očné klapky, ktoré doprajú Tvojim očiam zaslúžený oddych po náročnom dni.

 
 
 
Home > Pyžamá
 

- Pyžamá

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Vypredané

Overal Trinity

59,90 €
36,90 €
Posledné kusy

Pyžamo Distant dream

49,90 €
49,90 €

 
 

 
 

Dámske pyžamá pre sladké sny

Pekné sny závisia od nášho psychického rozpoloženia a zážitkov. Určitú úlohu však zohráva aj dámske pyžamo. Keď ťa počas spánku hryzie látka, dvíhajú sa ti nohavice alebo tričko, dokáže to narušiť tvoj spánkový cyklus. Pokiaľ nepatríš medzi tých šťastlivcov, ktorí zaspia kdekoľvek a kedykoľvek, pri výbere pyžamka musíš dávať veľký pozor. Dámske pyžamo z našej kolekcie je vyrobené zo 100 % bavlny. Je mäkučké a príjemné na dotyk. Ak patríš medzi naše verné zákazníčky určite vieš, že na strihu oblečenia nám záleží. Platí to aj pre dámske pyžamá. Voľnejšie prevedenie a dlhšie vrchné diely. S týmto pyžamkom sa budeš cítiť ako v bavlnke.

Veselé nočné oblečenie

Hravé dušičky potešia farebné dámske pyžamá. Večer ťa už nikto nevidí, a tak môžeš popustiť uzdu svojej kreativite. Pyžamá z našej kolekcie sú veselé presne ako my. Farbičky zaženú všetky nočné mory a príšery. Okrem farieb radi využívame aj vzorované látky. Máme radi jednoduchosť a eleganciu. Preto sa často stane, že u nás nájdeš jednofarebný vrchný diel pyžamka, doplnený o vzorované nohavice alebo kraťasy. S takouto kombináciou sa aj pochmúrny deň premení na zábavu.

Pyžamo ako domáce oblečenie

Je nedeľa ráno. Nikde nemusíš ísť a nič nemusíš robiť. A tak sa rozhodneš zostať celý deň v posteli. Zapneš si seriál Ženy z rodu Gilmorovcov, pripravíš si jedlo do postele, piješ domácu limonádu, na sebe máš naše dámske pyžamo a užívaš si tú pohodu. Vieme, že niekedy sa mäkučkého pyžamka nechceš vzdať. A my sa ti ani nečudujeme. Najradšej by sme ho nosili stále. A preto ich navrhujeme tak, aby si ich mohla nosiť ako domáce oblečenie. Lenivé nedeľné dni nás inšpirovali k tomu, aby sme pyžamkové tričká zaradili aj do bežnej ponuky.

Lull Tip: Dámske pyžamo môžeš zladiť s podkolienkami rovnakej farby. Ak rada experimentuješ, môžeš si vybrať aj kontrastnejšie prevedenie.