- Mikiny a svetre

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 

Mikiny a svetre

Každá žena by mala mať vo svojom šatníku vec, v ktorej sa cíti pohodlne v každej chvíli. Pre nás tento kúsok reprezentuje dámska tepláková či úpletová mikina. Podoba takejto mikiny môže byť naozaj rôzna. Dlhá mikina pod zadok, kratšia do pásu na zips, s kapucňou aj bez, s potlačou či bez potlače, oversized či slimfitka. Možností je veľa, tak odvážte sa aj vy viac experimentovať, veď mikina je na tento účel ako stvorená.

 
 
 
 

- Mikiny a svetre

Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

MIKINA NA RANDE AJ DO PRÁCE?

 

Každá žena by mala mať vo svojom šatníku vec, v ktorej sa cíti pohodlne v každej chvíli. Vie, že ak si ju zoberie, bude sa cítiť príjemne celý deň. Zároveň, táto vecička tvorí akúsi prvú pomoc, keď nevie, čo si na seba obliecť. Bezbranne stojí pred svojím šatníkom a netuší, čo si obliecť do nie celkom teplého rána, a vtedy ju zbadá. Mäkučká, nenápadná a hlavne pohodlná dámska mikina. Bohužiaľ, ešte stále sa stretávame s názormi, ktoré hovoria o tom, že dámske mikiny patria iba k domácej pohode alebo k športovej aktivite, čo už dávno nie je pravda. Dnes si môžete dať oversized mikinu ku kvetinovým letným šatám a bude to IN. Kombinovať zdanlivo nekombinovateľné kúsky sa dnes nosí a je to úplne bežné vo veľkom svete módy. Odvážte sa aj vy viac experimentovať, veď mikina je na tento účel ako stvorená. Nekonvenčná, multifunkčná, na rande aj do práce.

 

 

OVERSIZED VS. SLIM FIT

 

V LULL milujeme tzv. „oversized“, čiže nadmerné strihy. Perfektne zapadajú do našej filozofie pohodlných vecičiek. Poskytujú dostatok voľnosti a pohodlia, keď ťa nič netlačí ani neťahá. Na druhej strane majú svoje výhody aj mikiny „slimifitového“, čiže obopnutého strihu. Zvýraznia vaše ženské krivky a keďže naše materiály vyberáme tak, aby boli príjemné a mäkučké, budete sa aj v takej slimfit mikine cítiť príjemne a uvoľnene.