Lull o marketoch a trhoch

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 
 
Home > Blog > Lull o marketoch a trhoch
 

Lull o marketoch a trhoch

 

Markety a trhy už dávno nie sú iba o dizajnových vychytávkach.Sú miestom, kde miznú hranice online sveta, otvárajú sa nové možnosti a symbióza medzi zákazníkom a obchodníkom je priam hmatateľná

 

My v Lull zbožňujeme rôzne trhy a to hlavne z jedného dôležitého dôvodu. Práve tam sa s vami, našimi zákazníčkami, môžeme osobne stretnúť. Práve tam vieme prehodiť pár slov a spoznať sa navzájom bližšie. Vy vidíte, kto stojí za oblečením, ktoré s láskou nosíte a my zas vidíme a vnímame vás. Samozrejme, už dlho vieme, že nie ste iba čísla objednávok, ale osobný kontakt a vaše krásne slová či vaše jedinečné príbehy nás vždy inšpirujú posúvať sa ďalej a navrhovať pre vás tie najlepšie mäkučké kúsky. Užívame si každú minútu skvelej atmosféry a čerpáme z nej energiu, ktorú potom vraciame späť vám v Lull kolekciách.

 

Sedem statočných marketov

 

V druhej polovici tohto roka sa nám sa podarilo dosiahnuť perfektný míľnik. Počas predchádzajúcich mesiacov sme boli súčasťou až sedem marketov. Okrem slovenských stálic, ako sú Urban Market a Sashe v Tržnici, sme predstavili Lull vecičky aj na pražskom Le Markete, viedenskom Edelstoffe a na Freschmarkete vo Viedni, Linzi a Grazi.

 

Vďaka tomu, že s našimi kolekciami cestujeme aj za hranice Slovenska, máme možnosť vidieť rôzne európske markety a vieme tak porovnať kvalitu tých našich s tými zahraničnými. Oba trhy, Sashe v Tržnici aj Urban Market, sú na vysokej úrovni a sme vďační, že sa u nás našli ľudia s odvahou sa do tak náročných projektov pustiť.

 

Stará tržnica je krásnym éterickým miestom, len nás trochu mrzí, že sme si nemohli sami určiť polohu nášho stánku. Urban Market tento rok bohužiaľ nenaplnil naše očakávania, ale čo sa dá robiť, človek počasie neovplyvní. A hoci si vieme predstaviť aké je to náročné, do budúcna by organizátori mohli popracovať na o čosi lepšej organizácii.

 

Medzi naše tohtoročné topky patrí určite LeMarket v Prahe. Ak budete mať niekedy cestu do tejto českej metropoly, určite si ho nenechajte ujsť. Čisté vzdušné priestory, DJ a celková organizácia sú na veľmi vysokej úrovni. Presvedčiť sa o tom môžete aj v našom videu!

 

 

 

 

Za návštevu stoja aj rakúske markety. Všetky vynikajú priestormi, v ktorých sa konajú a pohodoví návštevníci si môžu pochutnať v jedálenskom kútiku a zabaviť sa rôznymi aktivitami. Myslím, že sa môžeme do budúcna inšpirovať!

 

Osobný kontakt nad zlato

 

Na marketoch si užívame prezentáciu našej tvorby, to je jasné, ale čo nás na ne ťahá omnoho viac, ste práve vy. Jedno osobné stretnutie je lepšie ako 10 e-mailov. Radi sa s vami rozprávame, radi vám poradíme a zasmejeme sa s vami.

 

A viete čo robíme, keď sa market vyprázdni? Asi to, čo vy po náročnom pracovnom dni. Po 14 hodinách na nohách si radi posedíme pri drinku alebo dobrom jedle s ostatnými predajcami. Vzájomne sa inšpirujeme, povieme si, čo máme nové alebo sa len tak bavíme o móde a projektoch, do ktorých vkladáme srdce aj dušu. Pre vás. :)