Kolekcia jeseň/zima 18

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 
 
Home > Blog > Kolekcia jeseň/zima 18
 

Kolekcia jeseň/zima 18

Pri tvorbe kolekcie sme si dali obzvlášť záležať na mäkúčkosti jednotlivých kúskov, ich využiteľnosti na rôzne príležitosti a ľahkej kombinovateľnosti s tvojim šatníkom.. Nájdeš v nej veľa kvalitných BASIC kúskov, ktoré ti uľahčia život, nadčasových dizajnov, aby nikdy nevyšli z módy a prežili s tebou aj niekoľko rokov.

Okrem toho sa veľmi tešíme, že sa nám podarilo zaradiť do kolekcie líniu produktov vyrobených zo 100% organickej bavlny. Konečne môžeš byť „Lullinka Organic positive“ a môžeš si vybrať tričko, tepláky či kardigan z organickej bavlny. Čo sa týka farebnosti, kolekcia sa prelína v troch základnych farebných líniach.

 

Vieme, že pre veľa Lulliniek je čierna základ šatníka a my sme sa jej doposiaľ vcelku vyhýbali, ale nastal ten správny čas a v kolekcii nájdeš celý rad odtieňov a štruktúr tmavošedých a čiernych farieb.

 

Druhú základnú farebnú paletu nám vytvára tzv. Light Line /svetlá línia/, ktorá je o odtieňoch bielej, krémovej, svetlohnedej, striebornej a šedej. Opäť je to súhra rôznych svetlých farebných odtieňov a štruktúr materiálov, ktoré navzájom prirodzene ladia.

 

A keďže v Lull milujeme farby, našou srdcovkou je tzv. línia farieb alebo LULL COLOR. Veríme, že sme vybrali také, do ktorých sa zamilujete a budete spolu žiariť na tento svet. Novinkou je, že pri väčšine týchto produktov uvádzame originálny názov farby, ktorý má daná farba priradený podľa Inštitútu Pantone. Takže si môžete farbu podľa toho vyhľadať a uvidíte ju aj z iných zdrojov.

 

Dúfame, že ťa v kolekcii oslovia niektoré kúsky a vyskladáš si svoj nový mäkučký outfit by Lull podľa svojich predstáv.