Štýlový dámsky kardigan | Lull.sk

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 

Kardigany

Ideálnym riešením na prechodné obdobie medzi jarou a letom, či jeseňou a zimou je mäkučký kardigan. Prvý kardigan sme ušili z teplákoviny a odvtedy má stále miesto v našej ponuke. Tepláková móda je v súčasnosti veľmi populárna a v LULL sa z toho veľmi tešíme. Pri navrhovaní strihu kardiganu myslíme aj na praktické veci a variabilitu. Nech si vyberieš akúkoľvek príležitosť, veríme, že v našom kardigane sa budeš cítiť komfortne a zároveň štýlovo. Veď mäkučký LULL kardigan si už získal srdce nejednej Lullinky. 

 
 
 
Home > Kardigany
 

- Kardigany

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 
Posledné kusy

Kardigan Sisterhood

57,00 € 69,90 €
57,00 € 69,90 €
57,00 € 69,90 €
57,00 € 69,90 €
40,00 € 49,90 €
40,00 € 49,90 €

 
 

Dámsky kardigan do každého počasia

Dámske kardigany šijeme zo špeciálnych látok. Ich výberu venujeme niekedy aj dlhší čas, ako trvá samotný návrh modelu. Prečo? Pretože chceme, aby si sa v každom počasí cítila príjemne. Hrubší dámsky kardigan je perfektný na prechodné počasie. Zimné jarné rána alebo chladné jesenné večery. Vietor a chladnejší vzduch nebude mať žiadnu šancu. Dámsky kardigan si môžeš zaviazať šnúrkou alebo zapnúť gombíkom. Všetko závisí od modelu, ktorý ti padne do oka. Prekvapil ťa po ceste domov jemný dážď? Praktická kapucňa udrží tvoje vlasy v suchu. Tenšie dámske kardigany využiješ hlavne v letnom premenlivom počasí.

Dámske kardigany na každú príležitosť

Rande pod holým nebom, babská jazda do neskorej noci alebo bežný deň v práci. Nech si vyberieš akúkoľvek príležitosť, dámsky kardigan bude tvojím verným spoločníkom. Prvé rande je plné očakávaní. Bojíš sa, či sa budeš svojmu novému objavu páčiť, či sa budete mať o čom rozprávať a či sa ti náhodou nestane nejaký trapas. Všetky obavy zaženie tvoj obľúbený dámsky kardigan, v ktorom sa cítiš pôvabne. Strihy našich kardiganov sú špeciálne navrhnuté tak, aby lichotili každej postave. Pracovné stretnutia alebo prezentácie pred klientmi sú stresujúce. Zababuš sa do kardiganu, ktorý ťa ochráni pred ich nepríjemnými pohľadmi. Keď sa stretnú najlepšie kamošky o zábavu je postarané. Dlhé rozhovory do neskorej noci, príjemné večery pri pohári vínka. S dámskym kardiganom môžeš zostať vonku až do neskorej noci.


Dámsky kardigan ako vestička

V našej sekcii dámskych kardiganov nájdeš aj vestičky. Vesta je obľúbeným módnym kúskom v prechodnom období. Šijeme ich z rovnakých látok ako kardigany. Dokonca sme prispôsobili aj ich strih, a tak sa nemusíš báť, že ti vestička nesadne. Dámsky kardigan je typickou voľbou do každého počasia. Ak chceš pôsobiť moderne a elegantne, vyber si vestu. Stačí si pod ňu obliecť tričko s dlhým alebo trojštvrťovým rukávom a outfit je na svete!