Štýlový dámsky kardigan | Lull.sk

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 

lull_SS20_kardigany

Kardigany

Ideálnym riešením na prechodné obdobie medzi jarou a letom, či jeseňou a zimou je mäkučký kardigan. Prvý kardigan sme ušili z teplákoviny a odvtedy má stále miesto v našej ponuke. Tepláková móda je v súčasnosti veľmi populárna a v LULL sa z toho veľmi tešíme. Pri navrhovaní strihu kardiganu myslíme aj na praktické veci a variabilitu. Nech si vyberieš akúkoľvek príležitosť, veríme, že v našom kardigane sa budeš cítiť komfortne a zároveň štýlovo. Veď mäkučký LULL kardigan si už získal srdce nejednej Lullinky. 

 
 
 
 
Sphinx filter parametrov
Cenová hladina
Veľkosť
 
 

- Kardigany

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
89,90 €
89,90 €
72,90 €
89,90 €
54,90 €
89,90 €
89,90 €
54,90 €
 
 

 

DÁMSKY KARDIGAN & LULL

 

Dámske kardigany sú pre nás niečím, čo nás charakterizuje. Prvý kardigan sme ušili z teplákoviny a odvtedy si v každej kolekcii nájde svoje miesto. Teplákový materiál je veľmi pohodlný a príjemný na nosenie.

 

Výberom a skúšaním nových materiálov venujeme veľakrát aj dlhší čas, ako trvá samotný návrh strihu. Prečo? Pretože chceme, aby kardigan vydržal dlho krásny a mäkučký a odolal aj častejšiemu noseniu či praniu. Je to pre nás ideálny kúsok na prechádzku, či na trávenie voľného času s deťmi na ihrisku alebo kamarátkami na výlete. Skvele sa v ňom aj cestuje, či nakupuje. Tepláková móda je v súčasnosti veľmi populárna a v LULL sa z toho veľmi tešíme. Na jar/leto volíme ľahšie a tenšie materiály a na jeseň/zimu hrubšie, aby sa dali nosiť aj ako prechodný kabát.

 

KARDIGAN NA KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ

Tmavo šedý kardigan Lull

Rande pod holým nebom, babská jazda do neskorej noci alebo aj bežný deň v práci. Nech si vyberieš akúkoľvek príležitosť, veríme, že naše kardigany budú tou správnou voľbou. Pri navrhovaní strihu kardiganu myslíme aj na praktické veci a variabilitu. Každý kardigan musí mať vrecká, putko na zavesenie, či opasok alebo gombíky na zapnutie. Milujeme dlhé kardigany až po členky, ale aj kardigany s dĺžkou nad kolená, ktorú oceníte hlavne v chladnom a veternom počasí. V lete sú praktické kratšie dĺžky a príjemné pastelové farby. V zime sa snažíme voliť farby a materiály skôr v zemitých odtieňoch s dôrazom na image a štýl.