null

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 
 
Home > Blog > Fashion Revolution Week už aj na Slovensku
 

Fashion Revolution Week už aj na Slovensku

Milé naše dámy a slečny, mali ste už možnosť počuť o Fashion Revolution týždni? Toto mimoriadne špeciálne hnutie vzniklo v Londýne po tom, čo v továrni na výrobu oblečenia v Bangladéši zahynulo množstvo ľudí v dôsledku zrútenia budovy. Fashion Revolution je teda krásne gesto zo strany našich britských kamošov. Vyzýva nás všetkých, aj vás milé Lullinky, aby sme sa zaujímali o našu módu. Práve preto sa už niekoľko rokov každoročne 24. Apríla koná Fashion Revolution Week. Poukazuje na to, že transparentnosť je v módnom priemysle dôležitá a každý človiečik sa môže obliekať doslova „eticky“. Tak teda drahé Lullinky, idete do toho s nami?

Lull_Blog_Fashion Revolution Week už aj na Slovensku

 

 

 

„Kto vyrobil moje šaty?“ (#whomademyclothes) stojí za opýtanie

Viete čo je na tom zaujímavé? Počas tohto týždňa môžete naplo využívať svoj Instagram a pridávať fotky vo vašich najobľúbenejších kúskoch oblečenia. Či už ide o mäkučkú mikinu alebo dokonca plátennú čelenku na vlasy to je už len a len na vás. Návod k „AKO NA TO“ je úžasne jednoduchý. Stačí sa vyfotiť v oblečení naruby tak, aby bolo vpredu jasne vidieť meno výrobcu. Nasleduje nahratie tejto alebo niekoľkých (nehanbite sa, veď ste krásne ☺) selfie na sociálne siete s označením @značka #whomademyclothes #slovakia a celý proces je hotový. Označiť to môžete napríklad takto Hey @Desigual I’d love to know #whomademyclothes #slovakia

Lull_Blog_Fashion Revolution Week už aj na Slovensku

 

Keď je označenie #imadeyourclothes pýchou dizajnéra

To, že v Lull myslíme po slovensky by sme vám radi ukázali aj takto vizuálne. Všetky naše rozkošné produkty sú vyrábané s láskou na Slovensku našimi výnimočnými krajčírkami. Označenie #imadeyourclothes používajú značky a výrobcovia, ktorí sú hrdí na to, že svoje oblečenie vyrábajú poctivo a humánne a my v Lull patríme k jedným z nich. Napokon, presvedčiť sa môžete sami (pozri foto).

Lull_Blog_Fashion Revolution Week už aj na Slovensku

Lull_Blog_Fashion Revolution Week už aj na Slovensku

Lull_Blog_Fashion Revolution Week už aj na Slovensku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krásne gesto

Určite nám dáte za pravdu, že Fashion Revolution Week a jeho celá myšlienka s postovaním selfies na internet je krásnym gestom. Skúsme byť nie len krásne, ale aj morálne a odvážne. A ak by si nejaká Lullinka náhodou myslela, že je v tom sama, tak práve teba chceme uistiť, že tomu tak nie je! Túto Fashion Revolution kampaň na Slovensku podporili viaceré známe osobnosti. Medzi nich patria napríklad kráľovná intelektu - Adela Banášová, vždy empatický Maroš Kramár, špičková módna dizajnérka Lýdia Eckhardt, zástupkyňa jemnosti Sonička Müllerová a mnohí iní. Tak čo Lullinky, podporíte toto milé gesto tiež?

Lull_Blog_Fashion Revolution Week už aj na Slovensku