Ďakujeme a prepáčte.

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 
 
Home > Blog > Ďakujeme a prepáčte.
 

Ďakujeme a prepáčte.

Milé naše Lullinky!

Mohlo by sa zdať, že dôvodov na napísanie tohto článku je viac, ale v skutočnosti je len jeden. A na to nadväzuje druhý. Ok, tak sú teda dva.

Chceme sa vám poďakovať.

A nie len tak, že sa to patrí, ale tak naozaj a úprimne. Túto sezónu ste nás totiž veľmi prekvapili. Veľká časť jesennej kolekcie zmizla až 3x rýchlejšie ako sme očakávali. Po nových kúskoch sa doslova zaprášilo a vy nám už píšete, ako si mäkučké veci užívate. Viete si predstaviť, ako sa z toho tešíme, akí sme nadšení a vďační. Za vás, za to, že pri nás stojíte, a že našim kúskom veríte stále viac a viac, patrí vám  jedno veľké ĎAKUJEME.

Avšak, ako to už býva, všetko krásne a pozitívne má aj svoju druhú stranu a tým sa dostávame k druhej časti tohoto článku.

Chceme sa vám ospravedlniť.

Za to, že z dôvodu veľkého záujmu o novú kolekciu nestíhame došívať niektoré veci a predĺžila sa doba čakania na vašu objednávku. Ako viete, sme menšia firma, ktorá si všetky kúsky šije vo vlastnej dielni.  Naše krajčírky pracujú každý deň na sto percent, ale priznávame, že momentálne nestíhame vyhovieť záujmu. 

Samozrejme, aj my by sme radi pripravovali každú kolekciu rok dopredu, ako veľké korporáty, z časového a organizačného hľadiska by to bol ideál. Naša dizajnérka Zuzka sa o to snaží, a veríme, že už čoskoro sa nám to aj podarí.  Momentálne sú ale naše veci “horúce a chrumkavé“, ako čestvé rožky v nedeľu ráno. :) Po ušití sa u nás v sklade nezdržia príliš dlho a hneď putujú do vašich šatníkov. Niekedy dokonca do skladu ani nedojdú a krajčírka ich predáva rovno na odoslanie.

Napriek tomu robíme všetko, čo je v našich silách a čoskoro vám prinesieme späť kúsky, na ktoré čakáte. Napríklad  bunda Honey Comb bude opäť dostupná a s ňou aj ďalšie novinky! :)