- Tepláky a nohavice

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 

Tepláky a nohavice

Tepláky už dávno nie sú kúskom, ktorý nosíme iba na doma, na šport či do fitka. Dnes je naopak hitom nosiť tepláky na bežný deň. Vďaka trendom a uvoľnenej atmosfére v móde sa postupne dostávajú aj na móla najväčších módnych návrhárov. Dôležité, je ale vybrať si tie správne tepláky a správne ich kombinovať. Chápeme, že každý strih nesadne každej postave, preto sa snažíme prinášať v každej kolekcii nové strihy. Od trendových kulotiek, po aktuálne zvonové nohavice, vypasované, či široké nohavice, s dĺžkou nad členok, nohavice s vysokým pásom, ale aj nižším pudlom s pásom na bedrách.

 
 
 
 
Sphinx filter parametrov
Cenová hladina
 
 

- Tepláky a nohavice

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

 

DÁMSKE TEPLÁKY NA DOMA

 

Prídeš domov po ťažkom dni. Zhodíš zo seba korporátne oblečenie. Stačí jeden skok a v okamihu máš na sebe mäkučké dámske tepláky. Pripravíš si ľahkú večeru, limonádu, sadneš si do svojho obľúbeného kresla, zapneš telku a užívaš si domácu pohodu. Dámske tepláky a sladké nič nerobenie tvoria nerozlučnú dvojku. V zime vymeň limonádu za horúcu čokoládu, pridaj deku na zababušenie a užívaj si výhľad na pomaly padajúce snehové vločky. V Lull milujeme domácu pohodu, keď sa už nemusíme nikam ponáhľať. S teplákmi z našej kolekcie ti aspoň trošku priblížime, ako vyzerá naša predstava dokonalého oddychu.

 

TEPLÁKY DO ULÍC

 

Tepláky už dávno nie sú kúskom, ktorý nosíme iba na doma, na šport či do fitka. Dnes je naopak hitom nosiť tepláky na bežný deň. Vďaka trendom a uvoľnenej atmosfére v móde sa postupne dostávajú aj na móla najväčších módnych návrhárov. Dôležité je ale tepláky správne kombinovať. Výborne vyzerajú s kontrastnými ležérnymi kúskami, ktoré nie sú prvoplánovo športové. Napríklad tričká s potlačou, denimová či kožená bunda a zaujímavá kabelka. Takto vznikne outfit, v ktorom sa budeš cítiť pohodlne a zároveň štýlovo aj vonku.

 

Milujeme ich nekonvenčnosť, a pocit uvoľnenosti, ktorý dodávajú. Kvalitný materiál a precízne šitie zaručí ich životnosť, takže si ich môžeš užívať dlho dlho.

 

Mäkučké však nemusia byť iba tepláky. Radi prinášame nové veci, preto sme v LULL vytvorili aj líniu nohavíc. Nohavicový strih sme preniesli na mäkučkú pleteninu a vytvorili tak dlhé široké nohavice, ktoré krásne predĺžia postavu a vyzerajú za každých okolností veľmi šik. Rovnako ako v meste, tak aj na horách, na rande alebo prechádzke parkom.

 

DÁMSKE POHODLNÉ NOHAVICE

 

U nás si prídeš na svoje. Vychytané strihy, príjemné materiály a farby, ktoré len tak nenájdeš. Milujeme farby a nohavice sú tým správnym kúskom, kedy zaujímavá farba robí zázraky.

V lull chceme prinášať pohodlné kúsky aj do kancelárií a pracovísk, kde panuje istý dress code. Prvé takého nohavice sme priniesli v kolekcii Jar/Leto 2016 s názvom Genial a zaznamenali veľký úspech. Štruktúrovaný úplet talianskej výroby bol ten pravý materiál, ktorý pôsobil elegantne, ale zároveň pohodlne. Odvtedy sa snažíme v každej kolekcii priniesť aj takéto dámske nohavice.

 

V Lull chápeme, že každý strih nesadne každej postave, preto sa snažíme prinášať v každej kolekcii nové strihy. Od trendových kulotiek, po aktuálne zvonové nohavice, vypasované, široké, s dĺžkou nad členok, nohavice s vysokým pásom, ale aj nižším pudlom s pásom na bedrách. Je pre nás dôležité, aby Ti nohavice sadli čo najlepšie.