Štýlové oblečenie | Lull.sk

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 
 
 
Sphinx filter parametrov
Cenová hladina
 
 

- Štýlové oblečenie

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Dámske oblečenie

Na pracovnom obede, dôležitej prezentácii, pri domácej pohode, ale aj na návšteve u kamarátov. Lullinky sa chcú cítiť príjemne a hlavne štýlovo za každých okolností. Nech už sú tvoje plány akékoľvek, dámske štýlové oblečenie je to pravé orechové. Nech je tvoj štýl akýkoľvek z našej kolekcie si vyberieš presne to, čo sa hodí k tvojej osobnosti. Našim Lullinkám dávame veľa voľnosti pri kombinovaní našich kúskov. Veľmi dobre vieme, že každá z vás je iná, jedinečná. To, čo sa páči jednej, nemusí zapadnúť do šatníka druhej Lullinky. A to je to krásne na štýlovom oblečení. Nech sa štýlové oblečenie skombinuje akokoľvek, vždy vyzerá parádne!

 

Tepláky, kardigany aj tričkáDámske štýlové oblečenie

Štýlová môžeš byť presne v tom, čo sa ti páči. Dôležité je, aby si sa na prvom mieste cítila pohodlne. Z našej ponuky si môžeš vybrať módne tepláky, mäkučké tričká, ale aj teplučké kardigany. Ručíme za to, že ti vecičky sadnú ako uliate a ty sa budeš cítiť ako v bavlnke. Pri výbere látok si dávame extra pozor na jej zloženie. Ak niečo pichá, nechceme to. Ak niečo nie je príjemné na dotyk, necháme to tam, kde to je. To, ako sa cítiš v našich vecičkách je pre nás na prvom mieste. Štýlovosť už je len tou pomyselnou čerešničkou na torte.

 

Farebné, kárované aj melírové dámske oblečenie, ktoré má štýl

Štýlová neznamená len kombinovať rôzne kúsky, vzory a farby. Štýlovosť môže vychádzať aj z jednoduchej čiernobielej kombinácie. Vieme, že vnímanie štýlu je subjektívne. Preto medzi našim štýlovým dámskym oblečením nájdeš rôzne vzory, od palmičiek až po abstraktné vzory, károvanú klasičku, ale aj jednofarebné nadčasové kúsky. Niektoré naše kolekcie vystihuje slovo jednoduchosť. Pri iných za zas vyhráme s rôznymi kontrastnými detailmi a zopár šnúrkami navyše. Vždy sa snažíme o spojenie pestrosti a štýlovosti. Takto si môžeš vybrať kúsky, ktoré dokonale zapadnú do tvojho šatníka a stanú sa tvojou každodennou súčasťou.