- Šaty a tuniky

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 

Šaty a tuniky

Užívaj si šaty v lete aj zime! My sme to pochopili síce až neskôr, ale vďaka vám nie neskoro. Nikdy sme neboli veľkými fanúšikmi dámskych šiat, tým pádom nemali veľké miesto ani v našich kolekciách, ale odkedy naše Lullinky neustále pýtali až prosili o úpletové šaty, pravidelne sa objavujú v našich kolekciách na jar/leto, tak aj na jeseň/zimu. Stačí použiť teplejší materiál a máme z toho perfektné prechodné šaty. Práve tie najjednoduchšie kúsky môžu vyzerať stále inak. S pančuškami, či k jeansom, s teniskami či čižmami, s opaskom či bez, je to na Tebe, aký štýl preferuješ.

 
 
 
 

- Šaty a tuniky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Posledné kusy

Tunika Volcanics

49,90 €
to musis mat

Šaty Emotions

45,90 € 49,90 €
Posledné kusy

Tunika Tides

47,90 € 49,90 €
45,90 € 49,90 €
Posledné kusy

Tunika Nissis

47,90 € 49,90 €
Posledné kusy

Tunika Lavas

46,90 € 49,90 €
55,90 € 59,90 €
55,90 € 59,90 €
Posledné kusy

Šaty Pappies

55,90 € 59,90 €
Posledné kusy

Šaty Furries

52,90 € 54,90 €
50,90 € 54,90 €
to musis mat

Šaty Cushies

50,90 € 54,90 €

 
 

 

ÚPLETOVÉ ŠATY

 

Óóóó šaty! Áno. My sme to pochopili síce až neskôr, ale vďaka vám nie neskoro. Nikdy sme neboli veľkými fanúšikmi dámskych šiat, tým pádom nemali veľké miesto ani v našich kolekciách, ale odkedy naše Lullinky neustále pýtali až žiadali úpletové šaty, pustili sme sa do nich. Pochopili sme aké jednoduché a pritom účinné môžu byť také úpletové šaty.

 

LETNÉ ŠATY

 

Príjemný bavlnený, či viskózový materiál je ideálny na leto a obdobia kedy sa potíme viac ako by sme chceli. Navyše si nemusíte lámať hlavu s vyberaním ladiaceho spodku a vrchu, so šatami to máte vyriešené hneď. V našej ponuke nájdete šaty na ramienka, aj s rukávmi, nadčasové wrap-up šaty s volánovým rukávom, viskózové aj bavlnené, dlhé aj krátke. Veľmi sme si obľúbil náš boyfriend t-shirt štýl vychádzajúci z pánskeho trička.

 

ŠATY NA LETO AJ NA ZIMU

 

Najskôr sme si mysleli, že šaty sú iba na leto, a niečo ako zimné šaty vlastne neexistuje. Po úspechoch našich letných šiat sme sa ale zamýšľali nad tým, ako vymyslieť šaty, ktoré by sa dali nosiť aj v zime a boli by príjemne mäkučké, teplé a pohodlné. Po selekcii vhodných materiálov nám prvé zimné šaty vyšli v kolekcii Jeseň/Zima 2017/2018 v štyroch rôznych farbách a do mesiaca boli skoro všetky vypredané. Veľký záujem o šaty nás presvedčil vyskúšať vyrobiť pletené šaty priamo v pletiarenských závodoch. Výsledok bol fantastický a už v tej kolekcii sme ako novinku priniesli prvé pletené šaty ako stvorené na zimu.

 

Pletené či úpletové, šaty s rolákom či výstrihom, krátke či dlhé. Odporúčame nosiť šaty nielen v lete, ale aj zime. Ideálne v kombinácii s jeansami, bundou či kabátom a ladiacimi čižmami.