- Bundy

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 

 

Bundy

Chladnejšie dni či rána najlepšie privítame s pohodlnou a kvalitnou bundou či kabátom. V Lull sa snažíme, aby naše bundy aj kabáty spĺňali dôležitú podmienku mäkúčkosti a pohodlnosti. V lete sú praktické kratšie dĺžky a príjemné pastelové farby. V zime sa snažíme voliť farby a materiály skôr v zemitých odtieňoch s dôrazom na funkčnosť, ale aj štýl.

 

 
 
 
 
Sphinx filter parametrov
Cenová hladina
Veľkosť
 
 

- Bundy

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
1. fáza

Bunda Shower

64,90 €
 
 

 

KABÁT ČI BUNDA?

Dámsky kabát má takú čarovnú moc. Keď sa vzduch okolo teba schladí, slnko prestane vysielať svoje teplé lúče, práve vtedy sa ukáže v celej svoje sile. Milujeme nadčasové kúsky a kabát je práve z kategórie, ktorá v sebe nesie toto čaro. Jednoduchý strih s rozparkom na zadnom diele, zapínaním na gombíky, veľké vrecká a kapucňa sú prvkami, ktoré niekedy naozaj stačia na to aby ste vytvorili takýto produkt. Prvú líniu dámskych kabátov a búnd sme predstavili v kolekcii Jeseň/Zima 2016/2017 a tieto modely sa stali jednými z najžiadanejších z celej kolekcie. Navrhovaniu zimných búnd či podšitých kabátov sa zatiaľ venujeme pomerne krátko, ale veľmi nás teší tento záujem a máme v úmysle v tom pokračovať aj naďalej.

 

V súčasnej dobe medzi zimnými bundami prevažujú stále prešívané bundy. Tento trend je tu už niekoľko rokov a zdá sa, že ešte aj bude. Veď taká zimná prešívaná bunda spĺňa veľa kritérií, ktoré od bundy očakávame. Má mierne športový nádych, ale dokážeme s ňou vytvoriť aj elegantný outfit, je ľahká a pritom hrejivá. V Lull sme vytvorili prvú prešívanú zimnú bundu v kolekcii Jeseň/Zima 2017/2018 a zaznamenali sme s ňou rekordný záujem.

 

Po dlhej zime sa už všetci tešíme na jar a najradšej by sme všetky bundy a kabáty odložili, ale jarné premenlivé počasie býva veľakrát zradné a treba sa pripraviť aj na tento prechod. V jarno/letnej kolekcii prinášame ľahšie a zároveň kratšie modely v oversized, ale aj slim fit strihu. Alebo vyskúšaj bomber bundu, ktorá je nestarnúcou a vždy účinnou klasikou.