VYSKÚŠAJ DLHÉ ŠIROKÉ NOHAVICE

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 
 
Home > Blog > VYSKÚŠAJ DLHÉ ŠIROKÉ NOHAVICE
 

VYSKÚŠAJ DLHÉ ŠIROKÉ NOHAVICE

Po rokoch úzkych obopnutých nohavíc prichádza za posledné roky zmena. Zmena v podobe širokých nohavíc! A je to teda zmena riadne pozitívna, svieža a hravá ako ten jesenný vánok. Je však škoda, že sa do našich šatníkov a ulíc dostáva tak pomaly, skúšame ju opatrne a akoby sme sa báli. Berieme, chápeme, veď väčšina z nás ešte pamätá časy, keď boli široké nohavice doslova trapas a pripomínali nám dávne časy, keď Britney chodila s Justinom a Destiny´s Child mali štyri členky. Veru, bolo to už dávno.

Ale ako sa v móde trendy vždy opakujú, vrátili sa aj široké nohavice. A nie, už nie sú trápne, naopak, sú ultra trendové, avšak vo veľmi nositeľnej a nenútenej forme. Naviac pohodlnej, ktorá zakryje zopár nedostatkov (ak by si čisto náhodou nejaké mala) a ešte aj predĺži postavu. To už asi chceš, však?

Naša dizajnérka mala vždy nos na nadčasové kúsky a tak v jesennej kolekcii nájdeš ľahké, mäkučké a hrejivé široké nohavice v niekoľkých farbách. Rovno povieme, že najuniverzálnejšie sú samozrejme šedé a hnedé. Je toľko možností ako ich kombinovať! Ale ak by si mala náladu na farby, tak jasná parížska modrá je trefa....do modrého! :)

Keďže vieme, že s novou outfitovou siluetou to nie je na začiatok pri kombinovaní najjednoduchšie, pripravili sme pre Teba veľkú outfitovú inšpiráciu! Veríme, že Ťa nadchne rovnako ako nás a dodá Ti odvahu a chuť ísť do niečoho nového.

DO PRÁCE

Zima sa blíži a vieme, aké náročné je niekedy “vyteperiť“ sa do práce. V našich širokých nohaviciach sa budeš cítiť ako v pyžamku aj počas náročného pracovného dňa v office. Biela košela, obľúbené sako či kašmírový svetrík ich skvele doplnia.

JEDNODUCHO

Ak sa Ti nechce príliš špekulovať (a poznáme to, väčšinou sa nám nechce), doplň široké nohavice čiernym zvrškom a zaujímavou kabelkou. Plus biele tenisky fungujú vždy, ale ak máš chuť byť vyššia, opätky to istia!

ŠEDIVO

Šedé nohavice nemusíš nutne “oživovať“ nejakou farbou. Pekný čistý minimalistický outfit dosiahneš práve v kombinácii so sivým zvrškom. Môžeš sa ale poriadne vyhrať v kombinovaní materiálov. Žeby bola šedá nová čierna?

S KOŽOU

Vyskúšaj široké nohavice skombinovať so svojou obľúbenou koženou / koženkovou bundou! Kontrast mäkkého materiálu (našich) nohavíc a kože Ťa bude baviť.

A aby tej inšpirácie nebolo málo....

Zdroj fotiek: Pinterest

TIP: Naše nohavice nie sú na spodku zahnuté, preto si ich môžeš v prípade potreby jednoduchým odstrihnutím prispôsobiť na svoju výšku. Alebo si z nich spraviť aj kulotky, to už necháme na Tvoju fantáziu! :)