Predpredaj kolekcie Jeseň/Zima 2017

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 
 
Home > Blog > Predpredaj kolekcie Jeseň/Zima 2017
 

Predpredaj kolekcie Jeseň/Zima 2017

Predpredaj kolekcie Jeseň/Zima 2017 sa práve začal!
 

Milá moja Lullinka,

určite si si všimla, že naša nová kolekcia Jeseň/Zima 2017 uzrela svetlo sveta! Tešili ste sa na ňu minimálne rovnako ako my a posledné týždne sme boli priam zasypaní otázkami typu „Kedy to už bude?“ :-)

Čakanie sa dúfam vyplatilo, a aj v tejto kolekcii ťa oslovilo zopár modelov. Snažila som sa vytvoriť jednoduché nadčasové kúsky, ktoré budeš s obľubou nosiť a ľahko kombinovať ešte dlhé roky. Ako to už u nás v LULL býva zvykom, na začiatku každej kolekcie prebieha predpredaj, vďaka ktorému máš na všetky nové kúsky zľavu 5%. Predpredaj potrvá do polnoci 18.9.2017.

Predpredajové objednávky budeme odosielať od 11. 9.2017 postupne tak ako došli na náš web. Všetky balíčky by mali odísť najneskôr do 25.9. 2017. Nezabudni, že ak si naviac členkou nášho Lullclubu, máš na všetky veci dodatočnú 7% zľavu, ktorá sa dá uplatniť spolu s predpredajovou zľavou 5% . Prosím, ak by niečo nebolo jasné alebo máš nejakú otázku pokojne sa na nás obráť. Radi Ti odpovieme a takisto sa budeme tešiť každému hodnoteniu či spätnej väzbe ku kolekcii. Prajem ti krásnu a mäkučkú jeseň.

Za celý team Lull
Zuzka, dizajnérka