Nová kolekcia Jar/Leto 2018!

 
 
 

LULL LOUNGEWEAR

 
 
 
Home > Blog > Nová kolekcia Jar/Leto 2018!
 

Nová kolekcia Jar/Leto 2018!

Nová kolekcia Jar/Leto 2018!Áno, už je tu! Nová kolekcia Jar/Leto 2018. Vieme, že ste sa na ňu už veľmi tešili a my sme sa radi posnažili, aby sme vám ju mohli predstaviť, čím skôr.

Bolo to opäť výnimočné obdobie tvorby a vývoja až do finálnej podoby, v akej ju môžete aktuálne vidieť na našej stránke. Prinášame rôzne novinky a produkty, aké tu ešte neboli. Stavili sme opäť na jednoduchosť a nadčasovosť, príjemné aj svieže farby a samozrejme tie najmäkučkejšie materiály. Pohrali sme sa tentokrát aj s potlačami a vzormi, špeciálnu pozornosť sme venovali šatám a overalom.

Dúfame, že sa vám kolekcia bude páčiť a nájdete si v nej opäť niečo pre seba Počasie nám síce veľmi neprialo, čo sa týka termínu nášho imagového fotenia, a netradične sme sa rozhodli vyjsť s kolekciou bez imagových fotiek. Povedali sme si, že už to nebudeme kvôli tomu odkladať a užijeme si ho v príjemnejšom počasí, ktoré dúfame je už za dverami. Konečne odhodíme zimné bundy a čiapky a vhupneme do niečoho ľahšieho a farebnejšieho. Veríme, že s našou novou kolekciou vám toto obdobie ešte spríjemníme a s radosťou si vytvoríte nejeden lull outfit.

Ako to je u nás už zvykom, najskôr uvádzame všetky veci z novej kolekcie v predpredajovej zľave, tentokrát to je 10% (7% Tvoja Lull Cllub zľava a 3% predpredajová zľava).

Predpredaj končí 2.4. a prvé balíky budeme zasielať v utorok 20.3. podľa toho, ako sa nám podarí došiť veci na sklad. Všetky balíky z predpredaja pošleme najneskôr v piatok 6.4., ak sa nestane niečo nepredvídané...:-) Ak by sa doba odoslania začala veľmi naťahovať, budeme Ťa kontaktovať.

 

Keep lounging!

Lull